dorado

  • 464
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

yer yarılsa da içine girsem denilen anlar

ofiste öğle tatilinde kahve eşliğinde geyik dönmekte. üç arkadaş orta yuvarlak masada oturmakta, bense masamda bilgisayar başındayım. hepimiz orta yaşa yakın veya biraz üstü eğitimli tipleriz bu arada. masadakilerin muhabbet konusu o akşam haberlerde izledikleri kiev'de seks turizmi turu konulu haber. muhabbeti duyup, youtube da arayıp, o meşhur filme ulaşıyorum. filmin başlığı kiev'de orospu turu gibi birşey.
süper bir iş yapmış gibi linki üç arkadaşın adreslerine gönderiyorum. onbeş yirmi dakika sonra, herkes odasına dağılmışken, arkadaşlardan biri kıpkırmızı sıratıyla koşuyor yanıma. sen naaptın diye.
yaptığım şu. outlook express sağolsun, hani otomatik tamamlama özelliği var isimleri, onun ve elbette kendi öküzlüğümün sayesinde maili iki arkadaşa ve üçüncü arkadaşla aynı ön ada sahip büyük patrona göndermişim.
giden mail sadece bir link içeriyor, ama linke tıkladığınız anda, kocaman puntolarla kiev'de orospu turu yazısı ve video karşınızda.

gün boyu bekledik, patron sizi çağırıyor telefonunu, gelmedi. büyük adammış hiç bir şey demedi sonraki rastlaşmalarımızda da. ama aylardır, ne zaman yönetim katına çıksam, benim surat kıpkırmızı, yerin yarılmasını beklemekteyim hala.

devamını okuyayım »
16.05.2007 10:19