emrah firarda

  • 72
  • 2
  • 1
  • 0
  • 4 gün önce

new world

yani oyun steam üzerinden satışa sunulmuş, beta üzerinde oynadığınız süre sizin iadenizi de etkilemiyor ama gel gelelim arkadaşlar oyunu almadan, kafasına göre yazıyor. oyunun gelişmesinden ziyade oyunun çıkışı bu kadar önemliyse sizi dayz'e alalım ?

neyse, oyunu aldığınızda hesabınızda new world ve new world preview geliyor. oyunu açmak istediğiniz de ise preview olan açılıyor ki beta sürecinde oynadığınız süre asıl oyunun süresine etkilemiyor, 2 haftayı aşmadan isterseniz 200 saat oynasanız bile, oyunu iade edebilirsiniz. normalde iade için oynama süresi 2 saattir.

dün akşam siparişi verip 2 saat oynadım. 10. seviye'ye kadar geldim ve oyun içi npc etkileşimini beğendim. oyunda gördüğüm kadarıyla bir class yok. kullandığınız silahların seviyesi ne kadar yüksekse ona göre skill açıyorsunuz. mesela elinizde staff varsa fire blast tarzı skill açmanız için itemin seviyesi 5. olması gerekebiliyor. karakter seviyesiyle de str,ınt gibi özelliklerini yükseltip hasar, bekleme süresi azaltma veya can/mana yenileme kazanabiliyorsunuz.

bunların dışında türkiye en yakın sunucu olan eu central'de şuan pingim 250, dün oynadığımda ise bu rakam 150lerde gözüküyordu. eğer birkaç gün ping sorunu çözülmezse iade etme ihtimalim var. çözülürse de piyasadaki mmo eksikliğini bir nebze çözüme kavuşturacaktır.

devamını okuyayım »