jezebell

  • bıçkın (498)
  • 580
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

facebook mesajında sütyen rengi teşhir etmek

niye bitiyormuş , millete neden bu kadar battı anlamadığım şey. herkes meme kanserine destek olacam diye yapmadı bunu,-minyonlarca insana "just for fun" diye de geldi bu mesaj.- ki yapmış olması da hiç o kadar korkunç değil. "pilan yapmayın pilan hrant gibi olursunuz" minvalinde toplanan on binlerce hesap var bu feysbuk denen bokta. iletilere yazılan faşizm kokulu cümleler var. altı üstü black yazdı lan. pink yazdı insanlar. kimi bişeye faydam dokunur diye hissetti. kimisi geyik diye çevirdi.

nerden çıkıyo milletin haya gücünü zorlamak için böyle şeylerle uğraşıldığı? gereksizmiş. bütün gün dünyanın en saçma sapan gereksiz insanlarıyla en klişe ve gereksiz cümlelerle konuşmuyo muyuz zaten. o paylaştığınız, gerçek hayatta bile sizi "puhahahaha" diye güldüren videolar çok mu komik? çok mu gerekli? o geyikler güzeldi de bu mu kaka.

insanlar üstündeki kazağın , tişörtün rengini yazsaydı aynı mı olacaktı tepkiniz?

nereye baksam "bitsin artık. vıdıvıdı bikbik." ne oluyo işini gücünüz mü bitti? sözlükte filan sağa sola bok atmanın modası mı geçti. "trooll bu yea ilgilenmeyin, doktor kendi haline bırakin dedi" demek demode mi oldu ? farmville'de ışık satın alacak cashiniz mi kalmadı. sourberry'de nobetçi dj mi bitti? twitter hesabnızın şifresini mi unuttunuz? formspring'de inbox'ınız mı boş kaldı da sütyen rengi görmek bu kadar "tükaka" geldi size.

inadına her gün yazası geliyo insanın başka bi renk.

öğlen öğlen anarşist ruhumu dürtüklediniz. içimden canavar çktı.

devamını okuyayım »