laureux

  • 354
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

bakire olmayan hatunla evlenmek

https://eksisozluk.com/biri/ketzerisch adlı yazar gibi hikayesini anlatma yarışına girerse evlilik hadisesinin gerçekleşmeme oranı artabilir.

canın istemiş sevişmişsin. sevdiğim adamla yaptım diyorsun, ne güzel. ama sen bu durumu gerçekleştirmenin sebebi olarak tee 10 yaşındaki iflasa kadar gidiyorsan, orada duracaksın bacım. kılıf mılıf uydurma. kendini doğru bir şey yaptığına ikna etmeye çabalıyorsun, etme? bedenini ödül olarak görüyorsun, yapma. cinsellik, evlilik öncesi ya da sonrası olması mühim değil, çiftlerin ilişkileri içerisinde doğal bir süreç. sadece partnerin zevk alsın diye yaptığınız bir şey değil.

hizbullah sempatizanı biri ile bir buçuk sene çıkıp bunu anlamamak her baba yiğidin harcı falan da değildir. orada ben bakire değilim itirafı yapılmış mı o da belli değil. sıradakine yapılmalı ama galiba ben öyle anladım. peki bu iki erkeğin birbirinden farkı ne? birine gönlünün daha fazla mı kayması? diğer taraftan itiraf gibi bir seramoni gerçekten gerekiyor mu? giyim, yaşam tarzı ve benzeri nedenlerle karşı tarafta bakire olduğun izlenimi bıraktıysan belki gerekebilir de gene de saçma geliyor. bir de ilk sevişmeden sonra davullarla zurnalarla tüm aileye duyuracak kadar yürekli olup da burada pısmak. iki kişi arasında özel kalması gereken durum neredeyse muhtarlığa kadar bildirilecekmiş.

sözün özü karşındaki adam bekaret durumunu çok da önemsemiyor olsa bile gereksiz bir sürü ayrıntıyla bezeli hikayeni dinledikten sonra topukları götüne vura vura kaçacaktır. sebebi hem çenen hem de karakterinle ilgili verdiğin minik ipucları. kimsenin manyak bir kız arkadaş istediğini sanmıyorum.

devamını okuyayım »
21.06.2017 08:06