witchking of angmar

  • 412
  • 23
  • 8
  • 0
  • evvelsi gün

tepe güvenlik

zamanında müşterisi olduğum ve yakamı zor kurtardığım güvenlik firması. müşteriyken her şey iyi güzel ama iş aboneliği sonlandırmaya gelince vampire bağlıyorlar.

ilk olarak alarm sistemine ait parçaları tekrar bize satabilirsiniz önerisiyle geliyorlar. olur tabi, ne de olsa artık işime yaramaz dedim ve kabul ettim. ne kadara alacaksınız diye sorduğumda 90 tl gibi bir üreten bahsettiler. bana satarken 700-800 tl idi. çok az deyip itiraz ettiğimde süre istediler. geri dönüş yaptıklarından fiyat 400 küsüre çıktı anlaştık.

sonrasında ise bu kez ödenmemiş borcunuz var dediler. ne borcu, otomatik ödemeye vermiştim, işte bunlarda belgeleri dedim. yok dediler şu kadar borç var. neymiş bu borç söyleyin dediğimde ilk bilmem kaç ay ödenmemiş, bir de şu ay bu ay dediler. yahu kardeşim o ilk bilmem kaç ay zaten kampanyalıydı, zaten ödemeyecek işte sözleşmede de var deyince çocuk kandırır gibi bizim hiç öyle bir kampanyamız olmadı dediler. öteki aylarda ödediğim ama telekom kampanyasından dolayı sistemlerinde ödenmedi görünen para.

siz bir durun bakalım deyip bekledim. öyle bir sistemleri var ki sonrasında ne zaman aradıysam karışma farklı miktarda borç çıkardılar. kah 90 tl oldu, kah 450 tl. en son, borcunuz şu kadar, ödemezseniz icraya vereceğiz gibi bir mesaj attıklarında benimde tepe attı. çıkarın şu borcu net olarak dedim. 90 gibi bir para çıkardılar. sözleşmenin ilgili sayfasını bulup bunlara mail attım. ilk ayları ödememişsiniz zırvasını anında kestiler. borç oldu 20 tl. bu ne dedim. ıste arada ödenmemiş para zarf zur dediler. ta telekoma gitmek istemedim ve iyi bakalım alın şu parayı, bir daha da beni rahatsız etmeyin dedim kurtuldum.

siz siz olun bunlardan uzak durun.

devamını okuyayım »
12.10.2017 10:40