şükela:  tümü | bugün soru sor
 • nick altı alakasız troller tarafından işgal edilen yazar. isnat ettiğini ispat edemeyen müfteriler doldu ortalık.
 • nick altında en az 3 kaznuk entrysi bulunduğuna göre iyi bir yazar, adam ne yazmışsa bu trollün iyi kuyruğu acımış, yetmemiş 3 kere yazmış. trolle buradan boşver, büyüyünce unutursun, yazara da eline sağlık demek istiyorum.
 • en son ypg hakkında yazdıklarını yanlış buluyorum ypg kim ? çözememiş yazar. her bomba veya top yediğinde her fırsatta us air force diye hatta rojava uçuşa yasak bölge olsun diye ağlayan bebeler tsk karşısında kusura bakma ama bir bok yiyemezler. onların anti tankı varsa bizde de var amk bizim elimizde armut toplamaz onların zırhlılarını bulur vururuz. kısacası pek sıcak bakmadığım yazar en az terör propagandası kadar yazılar yazıyor terörist örgütler hakkında. ypg bir emperyalist balonudur abd askerleri şimdilik bu ypg denen itleri askerlerini etten duvar yaparak koruyor. savaş sırasında bu dağ eşekleri asıl yarrağı ovada yiyecekler. birde çok deneyim kazandılar diye çok övmüşsün ne deneyimi ki bu ? gerçekten ? rakka'da hayvani bir boyutta hava desteği aldıklarına rağmen felaket leş veren terör örgütü.
  'olsun ben fikrimi beyan edeyim de günü geldiğinde buradaki mal sürüsüne zamanında söyledik diyebileyim.'
  edit: çok beklersin kamil çok beklersin.
 • epey evvelinde; öğrenciliğimde, maddiyatının son derece düzgün olduğuna dair girdiği bir entry'e istinaden burs istediğimde, tereddütsüz banka hesap numaramı istemiş yazardır. o gün bu gündür tek kelam etmedik ama koca yürekliliğine bizzat kefilim. umarım kriz onu vurmuyordur, umarım toplum ekseriyeti onun merhametine erişir

  not: hayır bende adamın telefon numarası yok ve ben şu an yeni mezun işsizim burs veremem. ayrıca ben ondan burs almadım. bir (bkz: çölyak) hastası olarak gıdalarımı alamayacak duruma düşersem yardım isteyebilir miyim diye sorduğumda (fazlasıyla geçerli bir sebepti nazarında) iban istemişti. ne ben o duruma düştüm gerek kaldı, ne de o para gönderdi. yani benim size adamla ilgili bilgi verecek done yok. bana mesaj atmayın. hatta adama da atıp bıktırmayın.
 • bir entry de anlattığı olaydan sonra tanıdığım insan olduğunu anladım. kendisi de kabul etti. bu varya bu adamın dibi hatta dipçiğidir.

  beyefendi, mütevazi, paylaşımcı bir insandır. adamlığının zekatı bile 20 kişiyi adamım diye gezdirir. sokakta genelde eski bir pantolon tişörtle görürsünüz, ama bir önceki gün belki bir vakko takım elbisesi parasını bir sevdiğine veya ihtiyacı olana vermiştir.

  yukarıda ypg övüyor falan denilerek heval meval olduğu ima edilmiş ama alakası yoktur. çok fazla okur iyi entelektüel oldukça zeki bir insandır. memlekette çok az olan inovatif iş yapan bir ticaret adamıdır.

  uzun lafın kısası iyi ki tanıdığım ve gene iyi ki sözlüğe yazan adamdır.
 • şu dünyada tanıdığım gerek kültür, gerek zeka, gerekse ahlak bakımından nadide insanlardan birisidir. badim sezorap'ın entarisinde gördüm, aradım benimde aklıma gelen ilk kişi olduğunu öğrendim. paylaşmaktan çekinmez. cesur bir adamdır. iş hayatında şu işi yapalım dese, önüne gözü kapalı on milyonlarca lira yığabilecek insanlar var.

  bir notta sözlük kızlarına düşeyim, kendisi bekardır. zeki, kültürlü, beyefendi, zengin bir adamdır. acayip güzel yemek yapar. ha biraz paspal ve dağınık bir tiptir ama bunu dert etmezseniz bir erkek olarak derim ki arayıp da bulamayacağınız cinsten bir adamdır. kaçırmayın derim. sonrasında bu kardeşinizden hayır dualarınızı esirgemezsiniz.
 • provokatör troll

  (bkz: #64462149)
 • pkk sempatizanından başka bir şey değildir.
  afrin operasyonu öncesi yazdığı bir entry. son entrylerini okuduğumda çok çabuk kamuflaj değiştirmiş. bu yavşaklığa inanmayın aldanmayın.
  edit: hadi la öyle mi? la bi s. git amk. senin ben geçmişini bilirim. vergi ödemeyle falan vatan severlik kasmış birde gerizekalı :) adamın vatanseverliği çok güzelmiş o da ülkesi aleyhine habire terör örgütüne moral verecek düzeyde yazılar yazmak herifin vatanseverlik anlayışı bu. ne demiştim yavşak demiştim. afrin operasyonunda ağladın mı la? samimi soruyorum bak :) o kadar ypg'yi övmüşsün şöyle yapar böyle yapar diye her şey ortada sayın ''vatansever'' arkadaş? aşağıdaki ss'leri okuyan herkes ne mal olduğunu bilir zaten. bu ''vatansever'' arkadaş analiz yaparken nedense pkk'ya terör örgütü değilde ''örgüt''. eli silahlı teröristlere ise ''kürtler'' diye analiz yapar. hewal kamuflaj konusunda biraz daha iyi çalış belki ikna yeteneğin artar.*
  ıslak rüyaları
  afrin'deki pkk'lılar için ağlamalar
  klasik savaşa hayır zırvası
 • pkk’lı veya provokatör olmayan işinde gücünde bir yazar. şurda hakkında atıp tutan ahlaksız ve sözde milliyetçilerin yedi sülalesinden daha fazla ülkeme katkı sunarım vergimi öderim. insanlara faydalı olmaya çalışırım.

  çeşitli olayları manipülatif medya yayınlarından gelen enformasyon yerine başka bir gözle bakar analiz ederim. analizlerimdeki haklılık ve haksızlığımı tarih yargılar, düşük iq’lu üç kuruşluk troller değil. eleştirisi olan, savunacak fikri olanı önce dm’ye fikir testisine bekler, gidip başlık altına iftira atmaya değil.