• 3. sezonun herhangi bir bolumune vasat diyen yazarlar acaba vasat olmayan dizi tanimini neye gore/hangi diziye gore yapiyorlar cok merak ediyorum.
  • san junipero bölümü her defasında farklı bir detayı farkettirir.
  • şimdiden efsane, efsane dizi wöw efsane, efsane efsane efsane.

la olm 3 sezon oldu, bu dizi 1. sezon 1. bölüm ile bile yeterince "efsane" idi mal mısınız nesiniz?

3. sezon, 3 sezon arasında en vasat olanıdır sadece eski bölümleri andıran 2 bölümü var, onlar da 1 ve 6 o kadar diğer bölümler meh.
  • can sıkıldıkça açıp izlenen.

daha da dibe vurabilmek için.
  • koltukda sızılmadan izlenen dizidir.
    sezon bölümlerini de toplu vermesi şahene tabi ki..
  • izledikten sonra yatağa geçip, yorganı üstüme çekip bir süre düşünmemi sağlayan dizi.
  • bana bu diziyi "bi kral* var, domuz sikiyo" diye anlatan arkadaşımı buradan selamlıyorum. lan bu dizi böyle mi anlatılır?

severek izliyoruz.
  • her bölümü senaryo harikası olan dizi. her bölüm başlı başına vurucu bir film ediyor. bazı kitaplar, bazı şarkılar, bazı fikirler insanı uyandırır ya hani, bu dizinin her bir bölümü de gerçekleri gözler önüne seriyor kolayca. kendimizden korkmalıyız, değerlerimizden, iletişimsizlikten korkmalıyız.
  • kimse yazmamış ama 3. sezonun öncekilerden daha az beğenilmesinin bir sebebinin de 6 bölüm üst üste izleyince teknolojik tutarsızlıkların daha fazla dikkat çekmesi olduğunu düşündüğüm dizi.
    tamam bölümler birbirinden bağımsız ama aynı evrende geçtiklerine dair ufak ipuçları var. zaten öyle olması da çok daha güzel.
    ancak bakıyorum 3x5 teknolojik açıdan ve timeline olarak çok ileri görünüyor fakat askerlerin bindiği cip şimdi kullanılanlardan bile eski model. 3x1de sadece iki tip araba var ikisi de elektrikli, 3x3de normal arabalar var ve benzin alıyorlar, 3x6da self driving araba yeni teknoloji olarak şaşırtıyor.
    benzer biçimde 3x2de sanal gerçeklik için koca bir kask ve omurilik input gerekirken 3x4te sadece şakağa ufacık bir nod konuyor.
    3x1de tek ve zorunlu sosyal medya tek tip, sırf ekrandan ibaret telefonlarda kullanılırken diğer bölümlerde bizimle aynı internet ve telefonlar var.
    hayır baktım tüm bölümleri aynı kişi yazıyor. keşke tek bir evren ve timeline kursa da 4. sezon çok daha derli toplu geçse.
  • hala 4.sezonun ne zaman yayınlanacağını bilemediğim dizi. 2017 son ayları diye bir şey okudum ama,ne kadar doğru bilemiyorum sözlük.
hesabın var mı? giriş yap