• uyelik acildiktan sonra uye oldugum fakat indirme yapmadan hesabimin silindigi site. davetiye aramaktayim.
  • 4 yıllık üyelik ardından bir kaç ay önce bir çok ülke direkt ban yedi ve bu nedenle hesabım kapandı. hâlâ üzgünüm be sözlük. dizimag'in kapanması bile beni bu kadar üzmedi.
  • şu anda üye alımı açıktır.

https://www.blackcats-games.net/signup.php
  • ddos'dan sonra geri donmus tracker. davetiye ihtiyaci olana vericem... ama seed edecek birisi olsun. daha sonra komple banlanmayalim.
  • kendisine ulaşamadığım tracker. olm hiç mi oyun trackeri yok lan öyle dönüyorum dolaşıyorum bitgamer'dan sonra bulamıyorum.keşke açılsında davetiyesi varsa vereyim dediğim tracker.
  • üyelikleri açmışlar. yumulun. ama çok da yumulmayın, yamuluyor sonra.
  • gazellegames'in yerini bir türlü tutamayandır gözümde. konu içerik de değil, ggn daha geniştir blackcats'ten zaten ama, neden bilmiyorum ggn daha profesyonel görünürken blackcats daha bir "hazır template üstüne kurulmuş site" havası verir. ha ben hayvani bir gamer değilim, aradığımı ikisinde de kafam rahat biçimde buluyorum zaten, ama ille de oyun trackerim olsun diyen varsa ben her türlü ggn'yi tavsiye ederim.
  • parasızlıktan kapanmıştır. geri dönme umutlarının olduğunu söylüyorlar, göreceğiz.
  • tekrar sahalara donmus olan efsane torrent sitesi. uye alimlarini neredeyse hic acmaz, sadece davetiye sistemiyle uyelik ister. bircok private tracker gibi burada da seed kurali mevcuttur. ancak bircok trackerin aksine seed miktari o kadar fazladir ki neredeyse hicbir dosyayi seed edemezsiniz. hal boyle iken leech/seed oraniniz dengelenmeyecegi icin sp (seed points) sistemini gelistirmislerdir.
    seed points, basitce bir dosyanin boyutuna bagli olarak ne kadar sureyle seed ettiginizin karsiligi olan -kazandiginiz- upload puanidir. ornegin 30gb bir dosya indirdiniz, 200 kisi seed ediyor ama 1 tane bile leech yok. bu durumda seed edemediginiz icin sistem bunu anliyor ve sana "kardes tamam sen iyi niyetlisin, 3-4 hafta boyle kalsin 30gb upload vericem sana" diyor ve birkac hafta sonra o dosyanin boyutu kadar uploadi size veriyor.
    sitenin kurallarinin cok kati oldugunu belirteyim. bir dosyayi seed etmemeniz o dosyayi "hit and run" listenize ekliyor ve o dosyayi seed edene kadar size baska download imkani vermiyor. bir sure sonra uyeliginiz bile yanabiliyor. 6 ay boyunca herhangi bir aktivite gorunmeyen hesaplar da siliniyor. uye olduktan sonra tracker kurallarini okuyup dikkatlice incelemekte fayda var.
    davetiye sisteminden de bahsedecek olursam yaptiginiz download/upload miktarina gore, ve eger yaparsaniz yaptiginiz bagis miktarina gore de belirli araliklarla size davetiye gonderme hakki veriliyor. davetiye yolladiginiz kisinin uyeliginin kural disi hareketler sonucu silinmesinin size bir zarari yok ancak siteyi iyi kullanmasinin size yarari var. ne kadar iyi uyeler getirdiyseniz o kadar davetiye ve upload puani aliyorsunuz.
    son olarak, fikir vermesi acisindan kendi degerlerimi de yazayim:
    uyelik tarihi: 3 temmuz 2013
    total uploaded: 413.79 gb actual uploaded: 32.48 gb sp credited upload: 381.32 gb
    total downloaded: 417.69 gb ratio: 1.034 (ımportant) actual ratio: 0.081 (for information purposes only)
    bu degerler ile toplamda 10 adet davetiye kazandim (6 ayda bir birer-ikiser gonderiyorlar davetiyeleri)
  • elimde cok degerli davetiyelerinden 2 adet bulunan tracker.
    korsana gonul vermis dostlar yesillendirsin.

edit : tamam la bitti
hesabın var mı? giriş yap