şükela:  tümü | bugün
  • akp'ye oy verenlere mesajımdır...

artık sikimde değil eşinizin iş bulması, evinize et girmesi, biraz daha iyi yaşamanız, çocuğunuzun kaliteli bir eğitim alması, daha özgür olmanız, gerçeklere ulaşabilmeniz, kandırılarak yaşamamanız...

yıllarca feto ittir, devlete sızan bir orospu çocuğudur dediğimizde, güldünüz, reddettiniz.

haklılığımız ortaya çıktı...

yıllardır da akp çetedir, dava mava diye devleti, ülkeyi sikiyorlar, "milletin amına koyuyorlar" diyoruz, gülüyor, reddediyorsunuz...

haklılığımız yine ortaya çıkacak...

bokunuzda boğulun...
  • (bkz: ağlamak)
  • aynı şeyleri söyledim çevremdekilere, sonuna kadar haklı.
  • pkk ile iş birliği yaptınız adamların tükürüğünde boğulmaktansa kendi bokumuzda boğuluruz. şimdi siktir git soldan.
  • -gerekirse pkk ile masaya otururuz deyip, oslo'da aynı masaya oturan ben miyim?
    -habur'dan davul zurna ile terörist kabulü yapan da ben değilim.
    -barzani ile, talabani ile çarşaf çarşaf fotağraf çektiren de ben değilim.
    -hdp yi meclise sokan da ben değilim.
    -demirtaş'ın mahkum olmasına rağmen aday olmasına izin veren de ben değilim.
    -apo'nun görüşlerini önemsiyoruz diyen de ben değilim.

salak salak konuşup, bizi hdp'nin meclise girmesi için oy veriyoruz diye eleştireceğine (ki ben öyle bir şey yapmadım) kendi adamlarınız bu güne kadar neler yapmış, kimin kucağına oturmuş, kimlerin billurunu yalamış aç da bir bak.
  • hdp = pkk deyip, chp'liler teröristleri meclise soktu deyip, hdp'nin mecliste olmasını sağlayan akp'ye oy vermek...