• boston civarında dilden dile dolaşan bir efsanedir bu.bir çeşit blair witch'dir anlıyacağınız.rivayete göre her korkuluk gibi zamanında andaval kargaları bostandan uzak tutmak için saf bir bostonlu vatandaş tarafından dikilmiş olan bu korkuluk zaman içinde yıllardır dikilidiği bostanı namusu bellemiş pinokyo misali cana gelip bostanın sahibi tarafından kargaları kovsun diye eline tutuşturulan bastonun da yardımıyla bostan sahibi dahil hiç bir bostonluyu bostana yaklaştırmamış gizlice girmeye çalışanlardan bazıları esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuş kıçlarına baston sokularak öldürülmüş cesetleri ancak seneler sonra bulunabilmiştir.gidin bakın boston'daki o bostana hala kimse girmeye cesaret edemez, öyle ekilmemiş halde durur canım tarla.ve koca arazide görebileceğiniz tek yükselti tam ortasında elinde bir bastonla cansız bir halde gökyüzünü seyreden boston korkuluğudur.yine de ben sizin yerinizde olsam cansız olduğundan o kadar emin olmaz o bostana girmeden önce bir kez daha düşünürdüm.boston...bostan...baston....(hieyt be ka kar kars tadını yakaladım sonunda ben de.kulakların çınlasın orhan abi* hep sayende oldu bunlar)
hesabın var mı? giriş yap