aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • ikinci sezonu hakeden dizi
  • --- spoiler ---

katil avukat.

--- spoiler ---
  • takip ettiğim tek türk dizisi. başarılı buluyorum umarım daha iyileri gelir.
  • blutv açısından bir börü değildir. o dizi beni abone yaptıracak kadar baştan çıkarmıştı. ama yine de fena olmayan dizi.

ekin koç her zamanki gibi bu ülkenin en iyi erkek oyuncularından biri olduğunu kanıtlıyor.
  • oyuncu kadrosunun mükemmelliğine karşı senaryo yetersiz kalmış diyebilirim. çok boş vaktiniz varsa bu dizi ile değerlendirebilirsiniz ama izlemek için zaman yaratmaya çalışmamanızı tavsiye ederim.
  • ilk 7 bölümünü izlediğim ve beğendiğim dizidir. o bozkır hissini iliklere kadar geçiriyor. izlerken boğuluyorum.

--- spoiler ---

korkum umarım gerçekleşmez. ben diziyi düzgün bir yere bağlayamayacaklarını düşünmeye başladım. hatta vurucu olmasını pekiştirmek için de 2 amirden birini de öldürebilir senaristler. yani inş böyle olmaz da güzel bir yere bağlanır.

yalnız o tülay karakterini yazan senaristleri tebrik ederim. tam ülkemin zeki, okumuş ama ne yapacağı hakkında hiçbir fikri olmayan, depresif, kararsız, bir erkeğin yaklaşmaması gereken tek kadın profilini canlı kanlı gösteriyorlar. valla tebrik ederim.

--- spoiler ---
  • bozkır bitki örtüsü olarak kafamda daima yoksunluğu çağrıştırıyor dizi erkeklik,yoksunluk üzerine bir polisiye,insanı merhametinden güzel vuruyor.
    7. bölümü cuma günü yayınlandı ve en iyi bölümüydü son 3 de yavaş yavaş kafamızda şimşekler çakarak güzel bir final yapmasını diliyorum.

ekin koç şaşırttı.
  • sekizinci bölüm itibariyle izleyicisini müthiş bir seyir zevkine kavuşturan dizi. alışırken bitiyor iyi mi!

senaryonun hızını ve eksenini hâlâ sevmiyorum fakat bir kez daha ikna oldum ki yiğit özşener aktörlüğü disiplinimizi bir yerden başka bir yere tek başına taşıyabilecek güçte.
  • yiğit özşener o nasıl devleşmek ya muhteşemsin!!! diziyi hep çok severek izliyorum ama bu bölüm çok başkaydı emeği geçen herkesin eline sağlık.

--- spoiler ---

herkesten şüpheleniyorum nuri pamir hariç. nihal’den bile şüphelenicem utanmasam. nasıl bir travma çıkacak altından onu da aşırı merak ediyorum.

bölüme dair bana tek ‘yapmayın ya’ dedirten olay serkan’ın ölümünden sonra gizli tanık olduğu mu öğrenildi muhabbeti. ya gidip selahattin’in karısına söylemişsiniz kadın adamı yol ortasında afişe etti gizli tanıklığı mı kaldı o adamın.

seyfi’nin müdüre patladığı sahneler çok iyiydi. seyfi fabrika ayarlarına döndü. aşırı merak içerisindeyim sözlük.
    --- spoiler ---
  • blutv’ye üye olmamın sebebi, ilk platform dizim. sevdik, izliyoruz. benzer işler bekliyoruz. teşekkür ederiz.
hesabın var mı? giriş yap