• better call saul sayesinde daha da güzelleşen dizi. breaking bad'de sadece karizmasıyla gönüllerde taht kuran mike ehrmantraut'un hikayesini daha ayrıntılı öğrenince walter gibi bi eziğin kahpece sıktığı kurşunla ölmesi daha bi koyuyor insana. hey gidi hey... ama yine de güzel mekanda verdi son nefesini rahmetli. nehir kıyısında, gün batımını izleyerek yavaş yavaş ölmek isterdim ben de.
  • 2 kere bitirdigim efsane mukemmel dizidir. heisenberg abimizin icindeki canavarin ortaya ciktigi dizi. "ı'm not danger, ı'm the danger" repligi ile akillarda yer edinen sahneyi izleyen herkes bilir sanirim :)
  • yeniden o zevki alabilmek için, hiç izlememiş olmayı çok isterdim.

--- spoiler --- skyler white kotu kadindir --- spoiler ---
  • bence de better call saul bir nebze de olsa hasreti dindirmeni sağlıyor. ah ulan ah. bir de overrated diyenler var. ya sabır.
  • --- spoiler ---

3. sezonun final sahnesi izleyicide`:en azından bende :)` etki bırakır.
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

5. sezon 14.bölüm'de yerdeki pantalon walter white'in ilk sezonun 1. bölümünde karavandan düşen pantolonudur.

https://hizliresim.com/byqyng

--- spoiler ---
  • dizide kahkaha attığım nadir anlardan biri, pinkman'ın todd'u, çocuğu vurduktan sonra ricky hitler diye nitelendirmesiydi.
  • skyler’ın evlatları neden uyarısız spoiler vermektedirler. bunu yapmaktaki gayeleri nedir, ne yapmak istemektedirler.
  • karakter gelişiminin en ince ayrıntısına kadar göze sokulduğu, muhteşem başyapıt.
    izlenildiği dönemde ve sonrasında çok etkisinde bırakır, izlemeden ölmeyin. baby blue !
  • yo yo mr white! ı can not do you hear me ? jesse ile saul goodman’dan etkilendiğim doğrudur.
hesabın var mı? giriş yap