1. mad men ile dizi olayında afilli bir çıkış yapan amc kanalının 20 ocak'ta başlayacak yeni dizisi. başrolünde malcolm in the middle'ın babası bryan cranston var. sıyırıp uyarıcı ilaç üretmeye başlayan bir kimya öğretmeni olarak izliycekmişiz kendisini. gerisi spoiler artık.

  spoilera geçmeden önce daha da önemli olan mevzuyu belirtelim hemen. dizinin yaratıcısı ve yapımcısı vince gilligan imiş efenim. the x files dizisinin efsane bölümlerinden bazılarını kaleme almıştır kendisi. severiz, sayarız. hatta bad blood, pusher, unruhe, paper hearts, tithonus der bağrımıza basarız.

  gerisi için;

  http://www.amctv.com/originals/breakingbad/

  --- spoiler ---

  break bad (v.) 1. to challenge convention 2. to defy authority 3. to raise hell

  meet walter white, high school chemistry teacher. sleepwalking through life when, boom, a terminal diagnosis changes everything. liberates him. empowers him to use his chemistry skills anew: to man a rolling drug lab and finance his family's future. breaking bad: change the equation.

  --- spoiler ---
 2. e2'nin yakında yayınlamaya başlayacağı dizi.okuyucu mektuplarına verilen cevaptan anladığımız kadarıyla cnbc-e yönetiminin yeni diziler arasındaki favorisi.ayrıca yetişkinler için demişler ve gene ayrıca makaslama konusunda biraz daha rahat olan e2'de yayınlanacak olması heyecen yarattı.en azından bende.
 3. --- spoiler ---

  akciger kanseri olan bir kimya ogretmeninin olmeden once ailesinin gelecegini garantiye alma durtusuyle bulastigi uyusturu isindeki maceralari seklinde ozetlenebilecek konusu olan yeni donem "aykiri" dizilerimizden.

  --- spoiler ---
 4. emmy ödüllerine biri en iyi erkek oyuncu olmak üzere iki dalda aday gösterilen, ilk sezonu 7 bölüm süren, ikinci sezonunun ne zaman başlayacağı henüz belli olmayan, malcolm in the middle dan bildiğimiz bryan cranston ın müthiş bir oyunculuk gösterdiği etkileyici, amc dizisi.
 5. ekim ayından itibaren e2 de izeyebileceğimiz dizi trailer'ı ilginç olabileceği izlenimini verdi. beklemedeyiz.

  yıllar sonra edit: ilginç mi? ebemizi siktin walt reyiz!!