• league of legends türkiye ligi'nin yurtdışı major bir lige ihraç ettiği ilk türk oyuncu olacak gibi görünüyor. hem de dünyanın en değerli takımlarından kuzey amerika temsilcisi team solo mid'e gidiyor. bir nevi lol'ün cengiz ünder'i. türkiye'de ki cloud 9 taraftarlarını baya ikilemde bırakacak.

yakından tanıma şansım da olan bu 18 yaşındaki genç adama en içten başarılar. darısı diğer esporcularımızın başına.

edit: bu arada gerçek ismi sergen çelik.
  • geçtiğimiz sezonu royal bandits’te geçiren başarılı top laner. tsm transferi ciddi ciddi konuşuluyor redditte sayfalarca yazılmış. umarım gittiği yerde de başarılı olur.

edit: bundan böyle tsm brokenblade
  • dünya çapında bir yetenek, umarım hakkettiği yerlerde ülkemizi başarılı bir şekilde temsil eder...

tanım : sergen çelik isimli, broken blade nickli profesyonel league of legends oyuncusu, e sporcu,
  • an itibariyle na lcs temsilcisi team solomid'e transfer olan genç yetenek.

yürüyedur çocuk
  • esporun köklü takımlarından tsm’e transfer olan türk lol oyuncusu. kendisi türk top lane oyuncuları arasında en iyisiydi zaten. dünya çapında adını duyurduğu günleri duyarız inşallah.
  • amerika takimi olan team solo mid ile imza atmis oyuncudur. yeni sezonun da basarilar dilerim kardesim. yureyedur yigidim. lolün cengiz underi beeeee.
  • helal olsun ne diyelim. aşırı mutlu oldum. umarım tsm ile büyük gelişim gösterir ve yeteneğini sergilemekten korkmaz. avrupa'ya göç eden insanlarımızın çocuklarının yetenekleri ortaya çıkıyor. neden biz yetenekleri ortaya çıkartamıyoruz?

düzeltme: imla.
  • ne kadar süper bir oyuncu olduğunu her ortamda kanıtladı. e spor tarihimize geçen bir transfer oldu açıkçası çok da sevindim. her maçını izlemek için can atıyorum. seni buraya getiren yeteneklerine güven ve çok çalış. başarılı olacağına inancım tam. artık karşındaki rakipler düşünsün.
  • alışma sürecini kolay atlatacağını düşündüğüm oyuncu. almanya doğumlu sergen, bizim çocuklar gibi dil sorunu çekeceğini sanmıyorum. yalnız bjergsen’le oynayacak ya şaka maka. harika. yolu açık olsun. (bkz: bjergsen)
  • tsm için mücadele edecek top laner. tsm taraftarı olarak hem heyecanlandırmış hem de gururlandırmıştır. umarım sezona damga vurur ve bjergsen'in na'ya geldiğinde yarattığı etkiye benzer bir etki yaratır. bu arada twtich hesabı da varmış. yayınlarına göz atmak isteyenler için.
    https://www.twitch.tv/404brokenblade
hesabın var mı? giriş yap