• ileriki yıllarda yaşayan bir efsane olacağını düşündüğüm esporcu. tsm'in broken blade için hazırladığı videoyu izlerken mest oldum. yahu bir irelia bu kadar güzel oynanır mı arkadaş?
  • irelia oynayışı çok güzel olan kasma bir "plays" yapma arzusu olmayan içinden geldiği gibi oynayan birisi gibi geliyor bana çok tatlış bir imaj verdi videolarında umarım her anlamda türkiyemizi güzel temsil eder.
  • dünya çapında bir üst koridor oyuncusu tsm'in yeni gözdesi ve eminim worlds olmasa bile msi kaldıracak bu çocuk. yürüyedur çocuk.
  • az önce biten tsm - 100 thieves maçında ilk na maçına çıkan oyuncu. ilk maçı olması göz önüne alınırsa gayet iyi bir maç oynadığını söyleyebiliriz. özellikle ligin en iyi 2 toplane'inden biri kabul edilen ssumdayi solo kesmesi ve neredeyse tüm team fightları doğru şekilde oynaması çok iyiydi. 2-3 yıl içinde dünyanın en iyi 3-4 top lane'inden biri olma potansiyeli var.
  • ilk lcs maçında göz doldurmuştur. özellikle lcs'in licorice ile birlikte en iyi toplane oyuncusu gösterilen veteran ssumday'i solo keserek izleyenleri mest etmiştir. en içten duygularımla lcs'e tutunması diliyorum.
  • (bkz: broken blade)
  • bu hafta oynadığı 100 thieves ve clutch gaming karşılaşmalarında göz dolduran top laner. özellikle dün gece clutch gaming karşısında dünyaca ünlü koreli top laner huni’yi iki kere solo kesmesi ile tsm taraftarlarını heyecanlandırmış türk takipçilerini ise gururlandırmıştır.

adettendir, yürüyedur çocuk.
  • bugün vfşl de aurora vs bjk eşleşmesinde yorick karşısına jax alınarak aurora galibiyete ulaşmıştı, bb takip ediyor mu acaba vfşl ni :d tanım, bb nin çok temiz oynayarak takımının yenilgisiz lig lideri karşısında galibiyet almasında büyük pay oynaması.
  • dün gece lcs smurfledi. tabii bu kadar iyi ayrık ittirmesinde takımın da katkısı büyük. caps'ini de bırakayım tam olsun.
  • 0-4-0 ryze ile oyun taşıyan top laner.
hesabın var mı? giriş yap