• james harden'ın takıma katılmasıyla acayip güçlü oldular.
  • bir üçlü düşünün, en bencil olmayan adam kd. öyle bir üçlüye sahip şuan nets. ucube bir takım yapısı var. nash reise kolay gelsin valla, ne diyelim.
  • 10 yılda bir kazıklanmayı huy edinmiş takım. celtics tarafından tokatlanınca bir daha bu hataya düşmez demiştik ama öyle olmuyormuş. eğer bir şekilde irving denen manyağı takaslamayacaklarsa şampiyon olma ihtimalleri yok. gene draft haklarını mumla ararlar 2-3 seneye.
  • hiç yapmaması gereken bir işe bulaşmış franchise. takım hali hazırda yeni yeni oturmaya başlamış, formunu tutmaya başlamıştı. bazı nba gmleri şunu anlamıyor en çok sayı atan oyuncuları toplayınca şampiyon olunmuyor. ayrıca takımınızda kd varsa etrafında topla olabildiğince haşır neşir olmayan adamları oynatmanız lazım.kyrie - kd bile soru işaretiyken bir de ekstra harden mı geldi bu takıma ? gerçekten şaka gibi olay şu takas.
  • nba'de basketbolun sadece hücum yönü oynandığı için bu takım iş yapar. euroleague'e koy final four göremez ama.
  • geleceğini bir kere daha bugün için masaya koyan takım. mevcut durumda kadro kağıt üzerinde çok güçlü olsa da detaya inince takımın yedekten alabileceği katkı son derece sınırlı, takımda kaliteli uzun kalmadı; irving saatli bombasının yanında durant-harden uyumlu bir ikili mi tartışılır.
  • (bkz: #118208585)

bu nasıl inanılmaz bir analiz kabiliyetidir. gerçekten insanların aklına nasıl geliyor böyle yorumlar hayret.
  • geleceğini ipotek etmiş takım. bunu daha önce de yapmışlardı ama o zaman enayi gibi 37 yaşındaki pierce ile 38 yaşındaki garnett'i almışlardı. şimdiyse yeteneklerinin zirvesinde 3 tane süperstara sahipler. kumar oynayacaksan da böyle oynayacaksın. ya şampiyon olurlar ya da büyük patlarlar.
  • kyrie - harden - durant üçlüsü düşünüldüğünde kağıt üstünde mantıksız takas yapmış takım. ama ben kyrie’ye hiç güvenemiyorum. yine sezonun yaklaşık yarısını oynamaz diye düşünüyorum. evet hırslı bir oyuncu ama kyrie sonuçta playoff’da da ne yapacağını bilemiyorsun. bunun yanında durant ve harden istikrarlı iki oyuncu. sezonun yaklaşık 80-90%’de oynar playoff’da da canını dişine takar. o yüzden akıllıca hamle olduğunu düşünüyorum. bence brooklyn yönetimi de bu mantıkla yapmış takası. ama şöyle bir handikap var sanırım. baya fazla birinci tur hakkı vermişler. 3 senede şampiyonluk alamazlarsa kafalarına sıkmış olacaklar.
  • sezona 200 kilo başlayan harden'ı takasla alıp levert ve allen gibi iki tane genç ve müthiş potansiyelli iki oyuncuyu göndermek nereden baksan malca hareket.

senin takımında zaten kyrie irving gibi profosyenelliği sıfır olan biri var, bakın bu adam hiçkimsenin bilmediği kişisel nedenlerle maçlara çıkmıyor ama kız kardeşinin doğum günü partisinde üstelik covid varken kalabalıkla eğleniyor. durant'e üzülüyorum bu 2 deliyle şampiyonluk falan alamaz, sene sonu takasını ister.
hesabın var mı? giriş yap