• açık ara bu yılın en minnoş, en sevimli dizisi. iptal olursa bileklerimi doğrarım.
  • 22 bölümlük tam sezon onayını alan dizi.

http://tvbythenumbers.zap2it.com/…on-by-fox/210032/
  • çıkan 5 bölümünü izledim, test ettim, onayladım; iyi dizi. jenerik müziği de güzel. her zamanki halindeki andy samberg'ün yanı sıra, sevimli ve güzel amy santiago ve bence dizinin en komik yan karakteri çavuş terry jeffords karakterleri başarılı. daha 4 ve 5. bölümlerinde iyi konuklar ağırlamaya da başladılar. umuyorum ki daha da komikleşecek ilerleyen bölümlerde.
  • henüz iki bölümünü izlemiş olmama rağmen sevdiğim dizi. hem çekimler hem de gülme efekti olmaması sebebiyle olsa gerek tarzını modern family'ye benzettim biraz . zaten kahkaha efekti olmayan komedi dizilerine de sempatim olduğu için çoğu kimse tarafından beğenilmese de hoşlanarak izleyeceğimi, bir iki sezondan sonra iptal edilirse de üzülen az sayıda kişiden biri olacağımı bile bile takipçisi olmaya devam edeceğim herhalde
  • hiç beklemediğiniz karakterlerin bile bomba olduğu dizi. andy samberg'e bir şey diyemiyorum zaten. o her zaman bomba idi.
  • (bkz: kid cudi)
  • beni uzun süredir giymediğim bir pantolonumun cebinde para bulmuşumcasına sevindiren güldürüklü dizi... iptal olursa yıkılırım. nükteler ve göndermeler muhteşem.
  • son iki senede çıkan komedi dizilerinin arasından açık ara en çok sevdiğim ve gün geçtikçe momentum kazanıp çok daha harika bi' noktaya yaklaşacağını düşündüğüm dizi. her karakter'in özgün özellikleri bulunmakta ve karakterlere hakettiği kadar dizi içerisinde rol ve ağırlık verilmekte, esprilerin dozu ve süresi çok iyi ayarlanmış durumda. en sevdiğim yani da dizinin akıcılığı ve dinamik yapısı sizi bi' dakika olsun sıkmaması diyebilirim.
  • şimdiden resmen bağlandığım süper dizi. her bölüm daha da güzel oluyor.
  • senelerdir arayıp da bulamadığım dizi. tatlılıktan ölecek neredeyse. hayatımın en depresif zamanında bile öyle bir mutluluk aşıladı ki izlediğim süre boyunca, inanılmaz. buralar entry dolar mı bilmem ama, güzel entryleri hakediyor kendisi.
hesabın var mı? giriş yap