• gezi programı filan neyse de, instagram'daki ufak bir geyiğe, sonunda gülücük olan bir şakaya veya hadi bunları geçtim, ufak bir eleştiriye alınıp paragraf dolusu cevap vermeye çalışması pek olmuyor.
    geçenlerdeki "50bin takipçim var" muhabbeti zaten pek gereksizdi.
    fotoğrafa yazılan yorumlarda bu denli hassassan, fotolarını yoruma kapatsan daha iyi olmaz mı?
  • yayınlanan bizim ora tokat bölümünde beypazarı'nı bu güzide ilimize bağlayarak hem gülümsetmiş hem de dikkatsizliği şaşırtmıştır.
  • son günlerde yayınlanan çgbo kaş-kalkan bölümünde kalkan kaşlı bir espri yaparak bölümü açan abi.

(bkz: sen ne diyon la değişik)
  • bu bey espri yaptığında kendimi saçlarımla boğmak istiyorum. ama ilginç bir şekilde izletiyor da kendini.*
    tanım: gayet başarılı bir gezi programı sunucusu
  • programini izlersiniz ne sempatik adam, cok seker vs dersiniz; sosyal medyadaki fotograf altina yapilan yorumlara verdigi cevaplara bakarsiniz tam aksini dusunursunuz. oyle degisik bi adam.
    ufacik icten yorumlara bile (eger burak akkul’u ovmuyorsa) cok sert cevaplar veriyor. artik paylasimlarina bakarken “bakalim bu defa kimi azarlamis” diye bakiyorum.
    yahu insan oraya samimiyetle gelip “abi beni de stajyer olarak alsana yanina” ya da “cok kiskaniyoz abi seni valla bizim yerimize de gez” yorumlarina nasil bu kadar atarlanabilir. yaslaninca boyle mi oluyor insan acaba. simdi bunu da gorup sosyal medya hesabindan carsaf carsaf paylasmaz umarim. *
  • demin izledim bu sigirin sunuculuk yaptigi boktan programi da dikkatimi cekti; daha kotu bir gezi programi yapilamazdi gercekten.

baris manco 30 yil once 300 kat daha iyisini yapiyordu vesselam.
  • gayet sempatik sevimli bir adamdır; işinde de oldukça başarılıdır bana kalırsa. bildiğim kadarıyla televizyona yaptığı iş için kanaldan maaş almamakta; kendi emek ve sermayesiyle çaba göstererek güzel ve sıcak bir iş kotarmaktadır. büyük bir prodüksiyon olmadığı için arkasında, yapılan işin her aşamasında verilen emeği gözardı etmemek gerekir. bana kalırsa yaptığı işin tutulmasının sırrı da kamera arkasında büyük bir prodüksiyon olmamasının getirisi olan doğallığında saklı sanki. hakkında yazılan olumsuz entrylerde kantarın topuzunu kaçırmış gibi sanki bazı yazarlar; insanları, hele hayallerinin peşinden giderek bir şeyler üreten insanları salt sosyal medya üzerinden yaşandığı belirtilen olaylara dayalı olarak yargılamak hiçbir zaman çok doğru gelmiyor bana. kişiliği hakkında fikir vermesi adına nacizane kendisiyle ilgili şahit olduğum ufak bir olayı paylaşmam gerekirse; yıllardır ailece programını izlediğimiz için ablamın aldığı kitapla izmir’de gerçekleşen imza gününe katıldığımda da gerçekten göründüğü gibi doğal bir adam olduğunu anladım. imza günü için bekleyen herkesle gayet samimi şekilde yakından ilgilendi; kendinden bahsetti samimi şekilde; ara ara masasından kalkıp sıra bekleyen bizlere kusura bakmayın beklettiğimiz için dedi; o kadar mağaza çalışanı olmasına rağmen bu işle ilgilenecek, oturduğu yerden hamile kadınları ve küçük çocuklu aileleri tespit edip sıra önüne geçirilmelerini rica etti. velhasıl seviyoruz kendisini; başarıları daim olsun.
  • dünyanın en şanslı erkeği. kendisine imreniyorum. kafa dengi, güzel, eğlenceli bir karısı var. birlikte dünyayı geziyorlar. bundan para kazanıyorlar. onu izlerken mutluluğu elde etmenin çok basit olduğunu görüyorum, ancak zaten zorluğu, basitliğinde.
  • instagramdan yaptığı paylaşım ile coronovirüs şüphesiyle kartal eğitim ve araştırma hastanesinde tedavi gördüğünü açıklamıştır.
  • instagramindaki postunu gorup hakli istegini duyurmak icin ben de yazmak istedim. hem sok oldum hem de cok uzuldum. gereksiz panik yapiyorsunuz diyenlere sesleniyorum tekrar. normal bir grip bu kadar bulasmaz. herkesin gerekli onlemlere uymasi ve sureci takip edilen hastalara ve bizlere en hizli sekilde bilgi akisi saglanmali.
    tekrardan gecmis olsun, dilerim kisa zamanda iyilesirsiniz
hesabın var mı? giriş yap