şükela:  tümü | bugün
2036 entry daha
 • ne yaşıyorsa hak eden şehir. ilin geleceği gürsu, inegöl ve dağlılara emanet edilirse sonuçlara katlanılır. 19 mayıs atatürk'ü anma gençlik ve spor bayramı için yaptırılan afişler skandaldır. bunun için yazılan söylenen bahaneler de skandaldan ötedir. yazıklar olsun ki afişler hala asılı halde durmaktadır.

  edit: afişler değişmeye başlamış. harcanan paraya mı yanarsın, dünya borç içinde kalan şehirlerin böyle şeylere ihtiyacı var mı diye yanarsın, atatürk'ü unutturmak için türlü bahanelere mi yanarsın. neye yanalım artık neye ?

  https://twitter.com/…bey/status/1128757955086696448

  https://pbs.twimg.com/media/d6o2osnw0aap5ca.jpg
 • şehir hakkında bilgi edinmek isteyenler için numunelik bursa halkı linkteki videodan izlenebilir..

  bursalı numuneler
 • halkı çok kompleksli. adam hala gürsu'yla inegöl diyor. seçimlerde osmangazi'yle yıldırım'ın nüfusunu unutmaya devam ediyorlar. gürsu yüzünden oldu, inegöl yüzünden oldu demelerine gülüyorum. şehrimiz böyle değil, hep onlar yüzünden oluyor demekten bıkmadılar. onlar unuttukça hatırlatacağım osmangazi'yle yıldırım'ı. cumhurbaşkanlığı seçiminde o çok övdüğünüz nilüfer'de bile yüzde 50 bulamadığınız bir avuç insanla avunun. şehrinden utanmak nedir ya? yumurta çıkmış, kabuğunu beğenmemiş.
10 entry daha