• polisin görevini yapması sonucunda açığa alınma hadisesi. içişleri bakanı televizyonlarda bangır bangır bağıracak işlem yapın diye ama sonrasında bu hadise olacak. bu olaydan sonra da diğer polis memurlarından görevini yapmasını bekle.
  • tam akp türkiyesi haberi. sayfalarca makale yazmaya gerek yok. bunun gibi 3-4 haber derle yeterli. adalet hemi ?
  • amiri olmadığı memura bile işini yapıyor diye yaptıklarını gördüğünüz bu kişi kendi memuruna nasıl baskı kuruyordur acaba? eğitimi yöneten, yön veren kişiler bunlar.

siz de tam bu kişilerin istediği gibi suçlu öğretmenmiş gibi yüklenin garibanlara.
  • o çakar senin götüne girsin emi... böyle ülke olmaz olsun aq. adam görevini yapıyor diye yukardan milyon tane telefon açılıyor. üzerine adamı görevden uzaklaştırıyorsunuz. sizin adalet anlayışınızı sikim !

çukur dizisindeki sahne ne kadar gerçekçiydi dimi !
    eksik kısım: digor'a süreyim mi seni diye tehdit etmemiş ...
  • haberin doğru olduğu %99 tipik bir türkiye örneği maalesef, kaynak isteyen geri zekalılar var hala, resmî açıklamalar haberde mevcut. belli nüfuslu memurlar, kendilerini bu ülkenin sahibi sanıyorlar ve görevini yapmakta olan polisi de sürdürmüşler. tez zamanda kendini hukukun üstünde görenlerin acı bir şekilde gebermesini istiyorum, laga luga yok ülkeyi yönetenler bu durumu duysa muhtemelen kızar ama kendileri de kanunlara uymadığı için bu pislik insanlar cesaret alıp kanunlara uymuyor.
  • burada o çakarlıları başımıza çıkaranlar suçludur. polis görevini yapmaya çalışınca izin verilmez. ama ben her seferinde trafik polislerine söverim. gerektiği zaman ortaya çıkmazlar. acıyamadım...
  • hiçbir başarı cezasız kalmaza güzel örnek olmuştur. sen işini en iyi şekilde yapmaya devam et memur kardeşim. elbet bu devran dönecektir
  • 3. dünya ülkesinde yaşanan normal bir olay!
    ne insanı insan, ne kanunu kanun.
  • suç duyurusunda bulunmuş bakalım ne olacak. arabadakiler görevli memura hakaret, tehdit ve memura direnme suçundan işlem görmeleri gerek normalde. bakalım bizde ne olacak.
  • (bkz: ömer faruk yelkenci)
    kendisi hikayedeki kötü adamdır
hesabın var mı? giriş yap