• yapay zeka/machine learning "cok buyuk bir olasilikla" sandiginiz sey degil.
  • cok calisana da ayni maasi veriyorlar;
    hic calismayana da...

edit: abi neden nickime bakmadan mesaj atiyorsunuz. meslegimi soruyorsunuz...
    cv gibi nickim var.
  • insan ile çalıştığınız akla gelebilecek her bölüm için yegane tavsiye, insanların düşüncelerine ve söylediklerine aldırış etmemektir.
  • kaç kişi işten çıkartılmış, kimler işten çıkartılmış kimsenin umrunda değil.
  • balık bu ölür, başına gelecekleri belirleyecek olan işin ne kadar orospusu olduğundur.
  • özellikle kurumsal yerler.
    ben çalıştığım alanı belli etmek istemiyorum.
    söz konusu kurumsal alanlarda yapmış olduğunuz bir yanlış/ters hareket ya da hırsızlık vb. gibi durumları görülmüyor, bilinmiyor sanmayın.
    tam aksine full hd görülüyor hatta ifşa bile ediliyorsunuz.
  • internette alma niyetiyle bakmadığınız ürünleri size her türlü aldıracak psikolojik puştlukları teknolojiyle harmanlıyorum
  • -hocam final openbook dimi ?
    -hayır
    -öyledir öyledir
    -hadi olsun.
    ne olur ne olmaz siz her ihtimale karşı siz finale çalışın öğrenci yoldaşlarım.
  • toplantı set edip briefing vererek dünyayı kurtarmıyoruz. çoğu laf salatası.

15 dakkalık mevzuları 1 saat konuşmak, mükemmel zaman kaybı oluşturuyor.

ek olarak, teknik bir sorundan dolayı sistemde hata alıyoruz, o yüzden sizi bekletiyoruz. cümlesi aslında ekipten biri bi mallık yaptı. açıklayamıyoruz tabii bunu. teknik hata oluştu. o yüzden sizi bekletiyoruz demek.
  • en az % 70'i su.
1797 entry daha
hesabın var mı? giriş yap