• ben arabalarla ilgili yorum yapmaya girmiştim bu meğerse diziymiş amk hahahayyyy daha neler
  • biraz baktım, tamamını izlemeye zamanım olmadı ama izlediğim kısmı ile değerlendirecek olursam, bensu ve kubilay'ı yakıştırdım rollere. bensu çene dolgusu yaptırıp kendini çirkinleştirmeye çalışsa da hala çok güzel , bence oyunculuğu da fena değil, kubilay da yeni nesil burak özçivit.
    dizi tutar mı bilemem, çene dolgusu o kadar gözüme battı ki,tekrar izlemek ister miyim bilemiyorum ama çok uzun bakışmalar, içi boş diyaloglar böyle devam ederse sonu çabuk gelicek gibi. hele o geçmişe gittikleri bölümler, peruk saç, gözlük, o yapaylık , yani bu işi neden yurt dışındaki gibi daha profesyonel yapamıyoruz.
    görüntü yönetmeni kimse , hakkını vermek istiyorum. doğayla ilgili olan çekimlerdeki görüntüler muhteşemdi.
  • gönül dağının serdarını bizden çalmış dizi.sonun tez ola
  • dizi falan bilmem de, şu başrol çiftimizin geceyi geçirdikleri sahnede çalan müziği paylaşan olursa çok memnun olurum. sanki 30 yıldır bu müziği duymuşum gibiyim ama çıkaramadım da. ne olur yeşillendirin.
  • açmamla mantıksız bir sahnesiyle karşılaşmam bir olan dizi. kadın topuklu ayakkabıyla koşarak 7-8 kat çıkıyor ama hiç durmadan ve nefes almadan bağıra çağıra adamla tartışmaya başlıyor. böyle bir kondisyon ve nefes hakimiyeti dünyada görülmedi.
  • bu neeeeeyyyy?!?!?! ortaokuldaki tiyatroda daha iyi oynamistim amk, bu insanlar bu isten milyonlar mi kazaniyor gercekten?
    t: tutmayacak dizi
  • ana karakteri seyirciye anlatıcı yoluyla tanıtmasıyla bana matilda'yı anımsatan dizi.
  • baş rol kızın ağzından sürekli sesli bir şekilde nefes vermesi sadece beni mi gıcık etti bilmiyorum ama sırf bu nedenle izlemem. takıntılı adamım ben.

edit: bir sebep de alt dudağını ısırma mimiğinin oldukça eğreti durması.
  • bir restoran zinciri kurup, büyütüp, yurt dışına açacak kadar becerikli bir kadının kendi hakkını aramaktan ve hesap sormaktan nasıl aciz olduğunu anlamadığım dizi.

bu mantık hatasını bir kenera bıraktığımda, iş dünyasındaki kadınların hali pür melalini çok güzel anlatıyor. kadınlar köpek gibi çalışır, erkekler onların üzerinden geçinir.
  • o değil de restoran zinciri nedir, daha yaratıcı olamadınız mı? bu mu tr 30.sunun vizyonu, hani değişik bir konsepti falan da yok. şu eş ceo gelene kadar izledim sonra ay bayılazam dedim ilber ortaylı gibi ve bıraktım.
hesabın var mı? giriş yap