• kafa kızdır kurtlar vadisinde oynuyor elektrik mühendisi bi de tabii ki yıldız teknikten mezun..
  • kendisiyle sekizinci siniftayken dersanede ayni sinifta oldugumuz, denemelerde rekabet icinde bulundugumuz guzel kizdir. denizli erbakir fen lisesi mezunudur.
  • ucunda bir milyon var isimli yarışmada hosteslik yapmış ve geçtiğimiz sene türkel markalı bir ürünün reklamı için kamera karşısına geçmiş lise arkadaşım
  • kurtlar vadisinin izlenmeye değer güzelliğidir. derinden bakan gözleri, cool duruşuyla kocaman bir erkek kitlesini peşinden sürüklemektedir. tam bir boğa kadınıdır, candır kandır. yanaklarında ki gamzelerden bir ışık saçıyor ki dünyaya, gülüşü koruma altına alınsın demek geliyor içimden.
  • bir zamanlar gozleri saclari ve boyu lens idi bakiyorum simdi disler ve kaslar da lens,yine de beni sasirtmaya devam ediyor,brava
  • kimmiş diye sözlüğe baktım sonra adını google'a yazıp resmini görünce heaaa diyecek oldum ama demedim. çünkü hala tanıyamadım.
  • hemcins, meslektaş.

onedio ekibinde sanırım zira onedio'nun tüm kısa çekimlerinde kendisini seyretmek mümkün.

bir de instagram'da kendis için kurulmuş iki tane fan sayfasının takipçi sayısı, profili açık olmasına rağmen kendi takipçi sayısından fazla.
  • şu videodaki performansı sayesinde gözüme girmiş hanım hanımcık türk kızı.
  • erkeklere yöneltilen sorular ve asıl sorulmak istenen şeyler videosunda keşfettiğim ve ayrılık sonrası şarkılara anlam yükleme evreleri videosunda kani olduğum düşünceye göre, kendisi için "ejderha" tanımının uygun düştüğü hanımdır.

ejderhalar saldırgan olmadıkları zaman, gayet zarif ve büyüleyici görünümdelerdir. öfke ve saldırganlık durumunda korkutucu figürlere dönüşürler. yaklaşmak isteyeceğiniz kadar asil, uzak durmak isteyeceğiniz kadar tehditkar varlıklar. iki zıt isteği aynı anda yaşatabilmek doğalarında var.

cansu hanımda, ilgili videolardaki bir mutlu bir kızgın haliyle bu serbest çağrışımı akla getirmiştir.

tablet ekranını siyah beyaz ayara getirmekten dolayı ilk başta pantolon deseni sanılan, sonraysa, sağ bacağına yapılmış olduğu anlaşılan dövme gayet estetik durmaktadır.
  • sahalarda görmek istediğimiz kadındır. güzel, zeki ve doğal çoğu erkeğin aradığı tip(en azından benim). ekranlarda gördüğümüz bok suratlılara bin basar.
hesabın var mı? giriş yap