• 13 nisan 2019 brooklyn philadelphia maçı'nda gayet iyi bir performans göstererek galibiyete katkıda bulunmuş oyuncu. ilk defa izledim, oldukça süratli ve yırtıcı görünüyor. brooklyn de gerek takım renkleri, gerek oyuncuların tarzlarıyla 80'lerden fırlamış retro bir imaj çiziyor, ayrıca sevdim. nba playoffs 2019 leziz başladı.
  • 2020-2021 sezonundan itibaren geçerli olmak üzere, brooklyn nets ile 3 senelik 52.5m dolar değerinde ki yeni sözleşmeye imza atmış.
  • 4. çeyrek ve uzatmada toplam 37 sayı atarak aynı zaman diliminde takım halinde 36 sayı atan boston'u adeta tek başına devirmiştir. uzun zamandır bu şekilde maç alan bir oyuncu görmemiştim. 4. çeyrek sonu ve uzatmada nets resmen her topu levert'e verdi ve sadece gerisini izlediler.

ayrıca, yazın kendisini takaslamayı düşünen nets'in elini güçlendirmiştir.

edit: imla
  • kevin durant’in bir numarali kankasi olup nets’e gelmesinde en buyuk sebeptir. seneye birlikte oynamadan ne takaslamasi, sacma sapan sallamayin.
  • top kontrolü inanılmaz kötü olan sepet topçusu. hani öyle böyle değil adam sol elini hiç kullanamıyor.
  • houston rockets'a takaslanan basketbolcu. oradan da anında indiana pacers'a takaslandı.
  • kendisini draft eden takima gelmistir sonunda. 2016 da indiana nin haklari brooklyn deydi. brooklyn kendisinden yana tercihi kullanmisti. kader kismet.
  • lakabı baby durant olan topçu.
  • pacers'a gecisini müteakip yapılan sağlık muayenesinde böbreğinde tespit edilen “kitle”den dolayı bir süre parkelerden uzak kalacakmıs, hakikaten pacers camiasına yazık oldu. hem oyuncuya hem de yeni takımına gecmis olsun dileklerimizi iletiyoruz.
  • nets ve houston'ın, üzerinden pacers'ı fena tufaya getirdiğini oyuncu.

takas gerçekleştiğinde, levert'i houston'ın istememesinin hiçbir izahı yoktu. meğerse izahı buymuş.

nba bunun üzerine gider mi bilmiyorum ama nets ve rockets'ın bu hastalığı bilmiyor olmasına inanmak için basbayağı saf olmak gerek. resmen küçük pazar takımı diye gondiklemişler indianalı kardeşlerimizi.
hesabın var mı? giriş yap