• herkesin bir takımla anlaşmasını istediği ama kimsenin kendi takımında görmek istemediği oyuncu. her gün bir oyuncu çıkıyor çok haklı bir davaya destek verir gibi 'melo bunu haketmiyor', 'melo ligin yarısından iyi' bıdı bıdı prim kasıp duruyor. e git patronuna söyle kontrat versin? #freemelo muhabbetleri sıkmaya başladı.
    saygın bir şekilde emekli olmayı hak ediyor ama kendi etti kendi buldu.
    biri kontrat verse de konu kapansa. benim takım hariç.
  • dün espn'in verdiği, her yerde manşet olan meşhur röportajını izlediğim oyuncu.

süper yıldızlıktan, çok kısa sürede ''yedek rotasyonuna bile giremeyen oyuncu'' durumuna düşmek harbiden koyar insana.

anlatırken bazen ağlayacak durumda oluyordu.

tabi çocuk değiliz, kendisi için üzülmüyoruz, nesine üzüleceğiz, hayret birşey!
  • son açıklamalarında haklı olduğu yerler olsa da haksızdır. hof olacak adamın bence de kontrat bulması gerekiyordu, özellikle lakers ve warriors’dan bir hamle bekliyordum fakat o hamle gelmeyecek gibi. houston’da egosunu yenemeyip ben ilk 5 oyuncusu olmalıyım diye saçma sapan konuşmasaydı rahat kontrat bulurdu. hatta yedek olmayı kabullenseydi özellikle playoff’larda katkı verebilirdi fakat o egosuna yenik düşmeyi tercih etti. takımların da kontrat önermemesi bence bu yüzden. kenardan gelmeyi kabul edecek potansiyeli kendisinde görmüyorlar demek ki.
  • kendi yediği boklar yüzünden bu hale düşmüş oyuncudur.modern basketbola uyum sağlayamadığı gibi kendisini hala 19-20 yaşında ki haliymiş gibi zannediyordu.bak wade,carter,rondo bu adamlar nası rollerini kabullendi ligde.carter dediğimiz adam gençken şut özürlüsüydü adam 30 undan sonra şutör oldu müthiş profesyonel olduğu için.en büyük sıkıntısı kendini lebron zannetmesiydi ama maalesef o çalışma azmi sende hiç yoktu be koca götlü.
    tanım: birebirde beynine vura vura yeneceğim ex nba oyuncusu.
  • "takım bulamadım bari vatanım için çarpışayım" diyerekten ilgisini belli ettiği abd milli basketbol takımı'ndan da "sen gelme ulan ayı" tepkisi alarak iyice dibe vurmuş oyuncu.

tam üzüleceğim bir gülme geliyor.
  • brooklyn e adım adım yaklaşan, prime döneminde iyi bir şutör, üst seviye orta mesafe şutları olan ve savunması her zaman bitik seviyede olan, zıplayabilen şişko basketbol oyuncusu :)
  • carmelo’nun içinde bulunduğu durum amerikan kültürünün net yansımasıdır. düşene asla acımazlar. daha da doğru ifade gözden düşene ikinci bir şans çok zor verilir. ve hatta birebir uyacak bi anadolu sözü; adın çıkmış dokuza inmez sekize

nba’de bu sene 20 takım çöp. 30 takımın yarısı zaten leşşşş. şu nba’de carmelo nasıl yer bulmaz hayret verici. evet hepimizin bildiği eksiklikleri var, yapmadığı şeyler var ama kimler nerelerde oynuyor şuan.

carmelo’yu şuan o leş takımlardan hangi takıma koysan playoff iddası olan takım haline gelir. seyirciyi en az iki katına çıkartır. forma satışlarını da ekle oraya.

harden gibi bir balon topların %60’ını kullanıp hiç savunma yapmayan, westbrook gibi dini imanı istatistik olan bir tenekenin oynadığı ligde carmelo hayli hayli yer etmesi lazım.
    o çok sevdiğiniz lebron kekosu yanında iki yıldız olmayınca playoff göremiyor siz hayırdır da melo’yu beğenmiyorsunuz.
  • nba takımlarının forma satmak için! amerika'da iki yıldır alay konusu olan carmelo'yla imzalamasini isteyen kişi bizahmet futbol izlemeye devam etsin.
  • harden’a balon diyen tr futbol yorumcularının öve öve bitiremediği bitik.

bilet sattırır, takım yemeğinde abilik eder, florya’da bambaşka bir hava estirir, evet.
  • gel fenere
hesabın var mı? giriş yap