şükela:  tümü | bugün
  • bazı yazar arkadaşlarda gördüğüm ve kınadığım durum. çaylak hanımefendilerin zaaflarından yararlanarak onları yazar yapma vaadi veriyorlar. tanıdığım mod var diyorlar kız da aa gerçekten mi diyor bu da evet gerçek diyor. yazar yaptırabilirim seni diyor. kız seviniyor tabi saf sonra eleman kaçıncı sıradasın sen şimdi diyor kız da 34bin küsürlerdeyim diyor. eleman da tamam ya sorun etme diyor. normalde kafadan 4 sene beklersin diyor kız da aaa çok uzunmuş yaa diyor. eleman kıza bi sesin falan var mı senin diyo laf atıyor kız da ne gibi diyor jeton sonradan düşüyor haa evet diyor sonra tel nosunu alıyor kızın kızla telde konuşurken kız ara ara yokluyor konuştun mu modla diyor eleman da moda ulaşamıyorum yurtdışına çıkmıştı sözlüğe de girmiyor diyor. üzerinde ne var ne giyosunuz şuan diyor bura çok sıcak yaa diyor üstümü çıkardım diyor karın kaslarım eriyecek neredeyse diyor süblimal mesaj veriyor piç. kız da karın kasın mı var diyor evet yor ben şu an şortla oturuyorum diyor ve bunlar buluşuyorlar eleman kıza beni öpersen yazar olursun diyor kız da öpüyor sonra sonuç yok tabi e hani yazar olucaktım diyor söz vermiştin ama diyor elaman kızın saçlarını kokluyor gel yaa daha biz bize bi yere geçelim diyor kafenin kuytu masasına geçiyorlar felan filan sonra dur diyor eleman bi kampanya açalım sana diyor elanora yazar olsun kampanyası diye başlık açıyo eleman tabi millet elanoraya bi bakıyo kız daha geçen haftayazar olmuş başlıyorlar sövmeye siktirsin oradan eşşek gibi bekleyecek diyorlar kızın moral bozuluyor ve kafeden ayrılıyor pişman oluyor. siz de bu kız gibi olabilirsin sevgili bayanlar. ibret alın.