• bence 7 daha güzeldir. 1. katta çok toz olur.

not: başlık bana kalmış.
  • fizik dersinin önemini anlatan farklardır.

https://ibb.co/hu5dwb
  • 7.kat penthouse, butun eglence orada olacak.
    olmasi muhtemel kisiler; danbilzerian, hugh heffner, pablo escobar, mehmet ali erbil vs...
  • en üstün bir altı iyidir aga. çok esmez, masrafsız ısınır.

tercihim 6. kat
  • ara katta ev tutulması önerilendir. az fatura gelir.
  • kendinizi 1.60 boyunda 45 kilo çıtı pıtı bi kadın olarak düşünün (gerçekten öyle olanlar daha şanslı burada) 7’nci kat kenya, 1’inci kat japonya ;)
  • girişle çatıdan almayacaksın derler...
  • cevabı kot farkı olan sorudur.
  • 7. kat cennet manzaralı. 1. katta ise cehennemin tüm gürültüsünü duyuyorsunuz. başka bir espirisi yok.
  • la olm 7. kat -7. kat oluyor, hani üstü rezidans olup toprağın içine doğru ilerleyen avm'ler var ya, zemin kat avm'nin en üst katıdır, o hesap. üstü de ağaoğlu my cennet rezidans.

5-6-7. katlar otopark. oraya düşerseniz sonsuza kadar boş park yeri arayıp, bulsanız bile otoparkta kayboluyorsunuz, sonra 3 saat doluyor, arabayı da bulamıyorsunuz. böyle pis bir cehennem, insanın ruhuna eziyet ediliyor. gerisi fiziki işkenceler, o kolay.

1-2 ufak tefek işkencehaneler, 3 teknoloji market ve oyun alanı 4 market ve yapı market. mesela yapı markette motorlu testere ile apış arasından başlayıp ikiye bölüyorlar. ama anında geri birleştiriliyor ki tekrar bölünesin. sebep? şeytanla allah iddialaşmışlar. bana neyse bundan? git şeytanı ikiye böl di mi? o halde hadi bakalım hodri meydan ben de iddialaşmak istiyorum bana da sıfır bir evren kur bakalım ben de onları kandırabilecek miyim? adil olmak bunu gerektirmez mi? hani insan şeytandan üstündü, hani tüm olay şeytan insan secde etmedi diye çıktıydı? görelim bakalım şeytandan üstün müyüz değil miyiz? ak koyun kara koyun ortaya çıksın.
hesabın var mı? giriş yap