• dün akşam haftalık performansı için mask live music'de sahneye çıktı.
    bu hafta daha önceki haftalardan farklı olarak benzemez kimse sana arkadaşlarını da getirmiş; pelin, bay j, kendi ve asena vardı.

--- spoiler ---

cem : bay j benim oda arkadaşım, o kadar samimiyiz ki geçen hafta yanımda 31 çekti.
    bay j : çok doluydum cem.

--- spoiler ---
  • haftaya benzemez kimse sana da, emrah'ı taklit edecek olan kişidir.
  • samimi lan bu adam. çok kral bir insan gibime geliyor yani gelsin kankam olsun takılalım o derece. katıldığı her programda hiçbir yapmacıklık vesaire hissetmedim. yüzü de hep gülüyor şerefsizim. tek falsosu tabi ki dinle sevgili. yarın öbür gün sorsam "olum cem ne ulen bu dizi?" diye bana aynen şöyle diyecektir; "nabıcan be oğlum, ekmek parası."
  • bu adamı ilk defa geçen cumartesi mask live music club'da izledim. ne yalan söliyim deli gibi dumurlara uğrattı beni. ekibi çok sağlam ve eleman çatır çatır söylüyor, eğlendiriyor, coşturuyor efendim. zaten sempatik, süper olmuş tayfası. gitarist eleman çok sağlam çalıyor yamulmuyorsam kendisi teoman ile çalıyordu zamanında.
  • (bkz: ayıp ettik)
  • aradan yıllar geçmesine rağmen hala " ömrümü çürüttün lan jale! " replikleriyle aklımda yer edinen oyuncu.
  • gazi üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü profesörü, 1968 doğumludur.

http://websitem.gazi.edu.tr/site/cemkilic
  • gazi çeko bölümü hocalarından liberal mi milliyetçi mi çözemediğim ama kesinlikle devrin adamı rolünü çok iyi oynadığını düşündüğüm profesördür. genç yaşta prof. ünvanını almasını öve öve bitirememesiyle ün yapmıştır. akşam gazetesinde de yazılar yazmaktadır.
  • ne yapsa olmamış dolayısıyla da hiçbir şey olamamış bir ünlü.

kendisi günümüzün seren serengil vakası olarak değerlendirilebilir.
  • televizyonda orada burada gördüğüm ancak asıl işinin ne olduğunun ne olduğunu hala bilemedeğim kişi. en son bıraktığımda bir gençlik dizisinde oynuyordu. bir ara taklit yarışmasında gördüm. ayrıca şarkı da söylüyormuş ve müzisyen bir kişiymiş. bir de yakışıklı denmiş. o zaten ayrı bir tartışma konusu.
hesabın var mı? giriş yap