şükela:  tümü | bugün
  • kendimi gecelere veremem isimli şarkısıyla güzel bir çıkış yapmış olan genç müzisyen arkadaş. yeni yetme popçulardan farklı olarak müzikal altyapısı ile ön plana çıkıyor. müziğe de bateri çalarak başlamış.
    devamını merakla bekliyorum.
  • türk genç müzisyenler arasında uluslararası platformda da beğenilebilecek müzik yapan kişidir. umarım arnavutköy'de 50 liralık kokteyller eşliğinde arsız gönül ile bu akşam arasında bir yerlerde çalınmaktan öteye geçer. yolu açık olsun.
  • kendimi gecelere veremem buyrunuz müzik allamesi değilim ve fakat çok başarılı bir şarkı, kendisi de pek bir havalı galiba
  • pr’a önem veren bir arkadaş ama pr için sanırım yanlış kişilerle çalışıyor olsa gerek. nasıl mı ? şarkısını instagram’ın youtube’a yönlendiren sponsorlu reklamında duydum. youtube yorumlarında bakalım ne kadar yerden yere vurulmuş diye merak edip youtube’dan dinledim şarkısını açıkcası bir apple macbook pro ile kotarırsınız gibi bir sound. klipte de über zengin bir ailenin kürk giyen oğlunu canlandırıyor sanırım diğer türlü o hanımefendilere o pozları kesmek zor :))) yorumlarda yerden göğe övgü yağmuruna denk gelip şaşırdım olumsuz yorum hiç yok. twitter’a baktım bir kaç hesap 4 gün önce “heryerde bu çalıyor beee süper şarkı” filan diyerek paylaşmış. son olarak ekşi’ye bakayım dememle üstte ki üç övgü dolu entry’i görüp dehşete düştüm “buraya da yazdırmış helal olsun :)))))” demekten alamadım kendimi.