• haluk levente yamuk yapması hoş olmamış
  • bu akşamki gösterisine iki adet ikinci kategori biletimi gişe fiyatına satmak istiyorum. iki bilet 450 tl . ilgilenenlerin mesajını bekliyorum.
  • sayesinde 8tl'ye ımax izleyemediğimiz şahıs
  • sansür yasasına önayak olan.
  • türk sinema sektörüne asıl darbeyi vuran güruhun önde gelen isimlerindendir. bkm tayfa ile beraber sinemada sansür yasasının çıkmasını sağlamıştır. bu sansürü ayakta alkışlamışlardır. fransa ya da italya'da yaşayan ve az buçuk sanattan anlayan insanlar olsaydık şu an cem yılmaz ve avanelerinin yüzüne tükürmek için sıraya geçiyorduk. bundan sonra yerli ve yabancı sinema filmleri bir komisyon tarafından değerlendirilecek, uygun bulunmayan filmler ticari dolaşıma ve gösterime sunulmayacak. ayrıca mısır mevzusundan önce mısır+filmi geçen sene 30 tl'ye kapatırken, şu anda sadece sinemaya en az 30-33 tl veriyoruz.
  • bir tat bir dokuyu her gün açıp dinliyorum
    karikatür çizemeyen selahattin'i çok merak ediyorum
    buda böyle bir anımdır
  • keşke hep milenyum'daki gibi meddah cem yılmaz olarak kalsaydı. üslubu değişince çok şey kaybetti. dönüşümünde sanıyorum tv ve sinemanın etkisi oldu. tabii yine izleyeni çok ama ben artık eskisi gibi keyifle izlemiyorum.
  • biraz önce erşan kuneri paylaşımı yapmıştır kendisi. film geliyor sanırım. mavi donla gitmemiz gerekecek. neyse ki mavi donum var.*
  • dün akşam tekrar canlı izleme şerefine nail olduğum kişi. iki saat boyunca gülmekten her tarafım ağrıdı. bu oyununda bizim çomarlarla sağlam taşak geçiyor, artık ben oldum noktasına da gelmiş, kimseden çekincesi yok herkese (hatta kendisine bile) verip veriştiriyor.
hesabın var mı? giriş yap