• eşek hoşaftan ne anlar? sorusunu akıllara getiren düşünce. beğenmeyen şahan, şafak sezer falan izlesin.
  • genel olarak katıldığım önerme. bir tat bir doku zamanlarında yapılmayanı yaparak öncü olmuştur, bunun da ekmeğini belki de hakkettiğinden bile fazla yemiştir. ancak son dönemdeki işleri, ilk dönemdeki işlerin kalitesinden, yaratıcılığından ve orijinalliğinden çok uzaktır. bu sebeptendir ki artık kendisini para vererek canlı olarak değil farklı platformlarda izliyoruz, o da işimiz olmaz da canımız izlemek isterse.
  • recep ivedik tiplemesi ile saganlardan kalitelidir, cem yilmazin gora dan baska filmine de gitmedim ama adam bir sekilde film sektorune bisiler katmak istiyor, yoksa cem yilmazin gercekten film yapmasina gerek var mi? oraya harcayacagi vakit ve enerjiyi cok daha fazla kazanacagi alanlarda kullanabilir kesinlikle. yani bence gecersiz onerme.
  • hay cem yılmaz siksin sizi. ulan bu cem yılmaz' la ilgili kaçıncı başlık bugün. sıkılmıyor da ibneler.
  • bu aralar linç geleneği cem yılmaz üzerinden yürüyor sanırım, her gün hakkında ayrı bir başlık..

adam en azından film çekiyor, standup gösterisi yapıyor ve bence beğenirsin beğenmezsin yetenekli.
    önce ülkedeki yeteneksiz kerimcan durmaz, ivana sert gibilerin nasıl bu ülkede binlerce tl para kazandığını bulun cem yılmaza sıra gelene kadar kaç yıl geçer...
  • la adamı ne gömdünüz arkadaş. tamam bence de biraz kendisinde revizeye gitmesi gerekiyor ama o kadar da değil. adam sinema adına bir şeyler yapıyor. he tercih etmezsin gitmezsin o ayrı. ama kimsenin kimseyi inek gibi sağdığı yok. adam bir hizmet sunuyor ve talepte bulunanlar da bu hizmeti alıyor.

türkiye’de bir cem yılmaz gerçeği vardır ve bu kesinlikle yadsınamaz. bir dönemin espiri anlayışını olumlu yönde etki etmiştir.

uygur kardeşlerle devam da edebilirdik.
  • düşündüren, düşündürürken üzen, üzerken güldüren, daha önce türkçe örneği olmayan türde bir film.
    herkesin beklentisi komedyen cem yılmaz.
    çünkü tüm türkiye onunla komedyen kimliğiyle tanıştı, fakat cem yılmaz karikatürle başladı.
    aynı zamanda bir müzisyen, senarist, yönetmen, yapımcı.
    bu dallardan birini icra edenler mesleki tanım getirmek adına yaptıkları işe isim koymuşlar.
    bana sorarsanız bu meslekler cem yılmaz’ı tanımlamak için gerekli mi? değil abi.

cem yılmaz, cem yılmazlık yapıyor. bu kadar!

kalıplara sokup her cem yılmaz ağzını açtığında kahkaha tufanı beklentisi içinde olmayı doğru bulmuyorum. yaptığı filmler mütemadiyen seyir zevki yüksek filmler oluyor.
    mükemmel bir gözlemci, ve hayatı bize alay ederek anlatarak bizleri eğlendiriyor, bizimle alay edip ağam bizle eğlenmiyir.
    cem yılmaz’a tapmak değil bu hak ettiği saygı.
    adam yaşayan efsane.
  • çok şükür bugünde cem yılmaza saldıran bir andaval çıktı :)

en azından götünü pardon sırtını ibibik serisine dayayıp insanları inek gibi sağmıyor .

gora dedi arog dedi arif dedi bitirdi olayı

gora 1 gora 2 gora3 deyip 6 ya kadar gitmedi

ata demirer de öyle eyvah eyvah 3 e geldi bitirdi

bu insanlar sinemada farkli bir macera arıyor param batarsa bu uğurda batsın diyor

beğenmezükçülerde anca eleştirsin
  • öyle olsa bile (ki asla değil) sanane?

ben eğleniyorum, keyif alıyorum, bile isteye parasını verip izliyorum. sen andavalsan, aklın yetmiyosa izleme. sanki zorla gösterisine tutup götürüyor adam, zorla filmine bilet aldırıyor. gitme, izleme, küçük beynini de yorma.
  • eleştirinin ötesine geçmiş olan, kasıtlı biçimde itibar zedelemek için açılmış başlıktır.
    bu linç hareketinin arkasındaki oluşum daha çok dikkatimi çekmeye başlamıştır, zira programlanmış gibi gün aşırı bir adamı asıp kesen başlıklar açılıyor.
hesabın var mı? giriş yap