• 9' uncu nesil android sahibi, şaibeli yazar.
  • bir sürü haysiyetsiz trollün kaynadığı ortamda, kendisi lanetli çaylak yapılmıştır. sanırım tek suçu bedava içerik üretmek. yanlıştasın sözlük. bir troll yüzünden hem de. sanırım size aksiyon lazım. ortalık karıştıran düşük zeka seviyeli ve fakat kaos çıkaracak kişiler lazım.
  • gerici
  • aslında özelden yazacaktım da, gerek yok buraya yazayım.

şu entry'sine bakın.
    (bkz: #162644240)

silinirse aşağıda:
    "yalnız yahudi düşmanlığı ne siyonizmmiş be arkadaşım, bir grup hasta zihinli insan var, bunlar için herşeyin kaynağı siyonizm. putin kalkar, ukraynayı toprak için işgal eder, adamlar bunu bile siyonizme bağlar. işgal eden kim putin, siyonizme karşı olduğum için işgal ettim mi diyor, yuoo aksine nazizme karşıyım deyip giriyor. bir insanın kafasında kaç kablosunun yanlış bağlanmış olması gerekir ki böyle saçma sapan sonuçlara varsın.

sorsan ben siyonist köpeğiyimdir falan onun için, hayatımda ne siyonist gördüm ne tanırım."

----

siyonist köpeği değilsin.. siyonizme hizmet eden bir goyimsin.

siyonizmin olaylarından biri şudur. insanı aslında nefret etmemesi gereken insanlardan nefret ettirir. kaos ve nifak yaratır.. ve bu kaos olurken üstten insanları yönetir.

mesela batıda kürtaj tartışmasını düşünün. solcuların sözcüleri de, sağcıların sözcüleri de siyonistlerdir. o ülkenin halkını pro/anti diye gazlayarak birbirlerine düşman ederler, ama konu israil olduğu anda tek yumruk haline gelip israil adına beraber savaşırlar.

şimdi bu yazarın yazdıklarına bakalım. bakın aslında nefret etmesine hiç sebep olmayan filistinlilerden nasıl nefret ediyor. şimdi hemen "onlar bizi arkamızdan vurdu" diyenler olacaktır. bunu diyenler jewish legion'u hiç konuşmazlar. onlara öğretilen şudur. "osmanlıya karşı ayaklanan araplar haindir, ama osmanlıya karşı ayaklanan ve savaşan yahudiler hakkında konuşmamamız lazımdır". ağızlarını açıp "siz yahudiler niye osmanlıya ihanet ettiniz. israil'in canı cehenneme" diyemezler ama konu arap/islam olunca nefret oklarını serbestçe sallarlar

tabi bu durum bu yazarın suçu bile değil. türkiye'deki eğitim sistemi kişiyi siyonizmin kullanmasına uygun bir profile uygun olarak yetiştirir.

gelin bakın, bu siyonistleşmiş türk goyim neler yazmış.

(bkz: #159080276)
    (bkz: #158589703)
    (bkz: #161914479)
    (bkz: #160224408)

böyle siyonistleşmiş türklerin sayısı çok. mesela kendi insanından bile nefret eder, ama nedense siyonistlerin "sağ, sol, dindar, ateist" ayrımı yapmadan kendi insanını yani israili koruma ve kollamasını sorgulamaz. israil'in istediği türde goyim tam da budur. sorgulamaz. sadece kendisine nefret edilmesi telkin edilmiş insanlardan nefret eder. hatta kendi tarihinden bile nefret eder de, siyonistlerin israilin gecmisinde herhangi bir yanlış bulmamasını sorgulamaz. hatta bununla gurur duyar. konu kendisinden çok da farksız olmayan insanlardan nefret ise, kendisine bu nefreti aşılayan kurumları sorgulamanın büyük günah olduğuna ikna olmuştur. filistinlilere olan nefretinin siyonistlerle eşit şiddette olması gerçeği kendisinde bir soru işareti yaratmaz. filistinlilerden nefret ederken aslında israil'e hizmet ettiğini düşünmez. filistinlilerden sonra belki sıranın kendisinde olduğu aklına bile gelmez.

dediğim gibi uzun uzun kendisine yazıp cevap beklemek istemediğim için buraya yazdım.

siyonistler seni senden farksız insanlara bu derecede nefret ettirmiş. ee konus rusya-ukrayna savaşı olduğunda da illa ki onların sana telkin ettiği tarafı destekleyeceksin. bunun uçarı kaçarı yok.
hesabın var mı? giriş yap