şükela:  tümü | bugün soru sor
  • izleyince yakında beyaz perdede göreceğimizi düşündüğüm, almodovar filmlerine yakışırmış hissi yaratan yetenekli oyuncu. şu anda sadece çok güzel hareketler 2 de var sanırım. dilerim kariyerini buraya mecbur bırakmaz.
  • bende (bkz: asuman dabak) hissi uyandıran oyuncu.
    konuşması, üslubu, tavrı bana böyle bir his verdi. sahnedeki tavrı özellikle.
    ilk izlenim tabii bu.
  • çok güzel hareketler-2 de yeteneğiyle sıyrılan oyuncu.

yolu açık olsun.ben açık olacağını düşünüyorum.
  • şu ankinden çok daha güzel yerlere geleceğinden emin olduğum, çok yetenekli, çalışkan, kararlı, azimli, dünyalar neşelisi, eğlencelisi harika bir insandır kendisi. çok büyük emekler verdi ve emeğinin karşılığını da alacağından eminim. yüzünün hep gülmesini diliyorum buraların da değerleneceğini biliyorum. bi de menemeni çok güzel yapar ek bilgi olarak vereyim.
  • buralar değerlenir.

çghb 2'de görebildiğim kadarıyla en yetenekli oyuncu.

(bkz: ce eeee)
  • çok güzel hareketler bunlar programının yeni jenerasyonu için öne çıkan oyunculardan biri diyebilirim.

asuman dabak hanımefendiye benzetenler olmuş ama ben daha çok bu hanımefendi için, demet akbağ benzetmesi yapabilirim. onu andırıyor beni oyunculuğunu izlerken.
  • en öne çıkan oyuncu. tam demet akbağ havası alıyorum diyecektim ki yazılmış. gayet başarılı