17 entry daha
  • sabanci universitesini ziyaretinde saclarini tarama lutfunda bile bulunmayip, yataktan ciktigi gibi basinin ve ogrencilerin karsisina gelen insan. bazi siirleri guzeldir, ancak bu bile kendisinin bu umarsizligini affettirmeye yetmez..

edit:uzerinden yaklasik 13 ay gecmis ama ben bu entryi nicin ve hangi ruh hali ile yazdigimi hatirlamiyorum; zira ben hayatimda ceyhun yilmaz ile karsilasmis, onu tv disinda herhangi bir yerde gormus bir insan degilim.
    son tahlilde aslinda silmem gereken bir entry oldugu acik, ancak muhtemelen benim sifremi ogrenmis bir insan evladinin yazdigi bu entryi soz konusu insan evladina saygimdan dolayi silmiyorum.. adam o kadar kasmis, benim sifreyi bir sekilde kirmis; emegine saygi duymak lazim..
  • son derece zeki bir insan. tek eksigi golgede kalmayi becerememesi. eger bir ortama girdiyse kendini hemen belli etmek zorunda hissettigi gozlerinden okunan show adami. bu sabirsizligi nedeniyle bazen havada kalan girisimleri, esprileri vs. yuzunden salak gozuken insan..
431 entry daha
hesabın var mı? giriş yap