• charlie sheen ile prezervatifsiz ilişkiye giren bir insanın dert edeceğin en son şey hiv olur bence. sheen'den bahsediyoruz, bu adamı sokakta görsen kara veba bile kapabilirsin öyle bi reistir kendisi.

yalnız adam resmen 20 yaş daha yaşlı duruyor. 1965 doğumlu ama ünlü ve zengin insan standartlarına göre 75 gibi duruyor.
  • her hafta 20 dakikalık dizi için 1.3 milyon dolar alıyorken şimdi 450 dolara hop hop zıplayıp doğum günü videoları çekmesini kendisi nasıl karşılıyor çok merak ediyorum. oturup sohbet etme imkanımız olsa keşke. hiç pişman değilim yine olsa yine uçar kaçar herkesi ziker, kokainin dibini görüp günümü gün ederdim der mi, demese de neyi yapmazdım der, insan merak ediyor.

evet, şu sıkıcı günlerde yine two and a half man'e başladım. canım çekiyor.
  • kendisi bu dünyanın gelmiş geçmiş en iyi playboyudur. aksini söyleyen z neslidir.
  • hareket halindeki bir arabada bir kadinla nasil sevisilecegini ilk onun filmiyle ogrendigim aktor.

(bkz: the chase)
  • sinemaya adım attığı 1980'lerin ortalarında şimdikinden çok daha güzel işler yapan ve daha sonra tıpkı jan michael vincent gibi alkol ve uyuşturucu yüzünden başı beladan kurtulmayıp kendi çöküşünü getiren ender yıldızlardan birisi. oynadığı dizide, bölüm başına milyon dolar ücret alıyorken; sonrasında evinin taksitini bile ödeyemeyecek hale gelmiş bir keş...
    ayrıca, yaşlanıp tipi bozuldukça suratını dirk benedict e benzetmeye başladım.
  • niçin bilemiyorum fakat, (bkz: the arrival) filmini her yıl mutlaka 2 kere izlerim (5 yıldır..) holywood'ta en sevdiğim oyuncudur kendisi, içi dışı birdir ve tam bir orospu çocuğudur. (ikincisi tahmin edeceğiniz üzere hz. jack black hazretleridir.)
  • ramble on; kendisinin yer alacağı yeni bir dizi projesi olacak. entourage'dan kevin connolly ve kevin dillon da bu dizide yer alacaklar.
  • denise richards'dan olan kızı sami sheen onlyfans hesabı açmış. kızın annesi bu durumu desteklerken, charlie; ''benim çatım altında gerçekleşmedi'' demiş. olaya bak amk.
  • beyzbol hayranı aktör. cincinnati reds taraftarıdır.
  • hiv+
hesabın var mı? giriş yap