şükela:  tümü | bugün
 • bir doğu perinçek kitabı. aradaki fark, bu örgüt işbaşındayken yazmıştı.

  http://urun.gittigidiyor.com/…9#product-information
 • http://www.odatv.com/…orgutunu-dogruladi-3012121200

  raporun "ciddi bulgu ve belgeler" bölümünde, çiller özel örgütü doğrulanıyor. mit, jitem, kontrgerilla ve ülkücü mafya işbirliği ile oluşturulan "özel büro"'nun, infazlardan, eroin kaçakçılığına, azerbaycan'da darbe girişiminden eşref bitlis ve behçet cantürk'ün öldürülmesine tüm suçların merkezinde olduğunu belirtiliyor. özel büro'nun abdullah çatlı ve alaaddin çakıcı'yı kullandığı da yer verilen "ciddi bulgu ve belgeler"den.”
 • doğal kızıl saçlı ve çilli kızları korumak için kurulmuş örgüt.
 • "çöö" diye örgütmü olur lan dedirten kısaltmaya sahip örgüt.

  çillerin, bütün hepsini idare ettiyse, şimdiki çoğu siyasetçiden daha taşaklı olduğunu gösteren örgüt.
 • daha çok bilinmesi, daha iyi incelenmesi ve anlaşılması gerken örgüt. türkiye'de hala yanlış giden birçok şeyin ana sorumlusu yapı. önemi anlaşılamamıştır hala...
 • bu konu hakkında herhangi bir kaynak bilen, duyan varsa yeşillendirebilir mi lütfen?
  birkaç kitaba denk geldim fakat yurtdışındayım ve buraya teslimat mümkün değil.

  şimdiden çok teşekkürler.
 • susurluk kazası sonrası ortaya çıkan terör örgütüdür.
  gazetelerde ifşa edilmiş, meclis'te gündeme getirilmiş ve bazı yargılamalar gerçekleşmiştir.
  bugün bu terör örgütüne yanlayan doğu perinçek, o yıllarda bu örgütün bağlantılarını kitap haline getirmişti.

  fethullah gülen - tansu çiller - korkut eken - sedat peker - mehmet ağar - mehmet eymür - ibrahim şahin - alaattin çakıcı - abdullah çatlı - sedat bucak - haluk kırcı - mit (milli istihbarat teşkilatı) - jitem - özel kuvvetler komutanlığı - cia - mossad arasındaki bağlantılar deşifre edilmiştir.
  silah kaçakçılığı, uyuşturucu kaçakçılığı, eroin kaçakçılığı, gazinolar üstünde egemenlikleri vardı.

  ülkede "sosyalizm korkusu" yayarak siyasal derebeyliğini kuran bir grubun devamıydı. bugünkü "okumuş" gençler arasında bile sosyalizm'e "öcü" şeklinde bakılmasının en büyük nedenleridir. ve bunun için bizzat abd tarafından destek görmüşlerdir. cia ve nato onların beşiğiydi.
  ama bizlere gösterdikleri "öcü"den daha zararlı faaliyetler sergilediler.
  polis tarafından işkence ve ölümler, suikastler, uyuşturucu trafiği, iş adamı altında görünen mafyalar, "pkk ile savaş" adı altında katledilen masum vatandaşlar...

  uğur mumcu'nun bile bu örgüt tarafından öldürüldüğü (mehmet ağar) iddia ediliyor.
 • merdan yanardağ, erk acarer ve miyase ilknur gibi solcuların "ülkücü katil" veya "ülkücü mafya" diyerek saldırdıkları aslında bu örgüttür. ama onlar bu gerçeklik yerine ideolojik kalıpların dışına çıkamayıp ülkücülere, turan'a, türklüğe sataşmaya devam ediyor. nasıl ki kumpas dahi olsa, ülke tarihine geçen bir davaya kasıtlı olarak "ergenekon" adı yakıştırılmışsa, bugün de dyp - çiller merkezli suç örgütü "ülkücü" şeklinde adlandırılmaktadır.

  çiller'in yakın mesai arkadaşı meral akşener bu tezvirata karşı neden suskundur?

  (bkz: #123395099)

  (bkz: #123648078)

  (bkz: #123841516)
 • içinde ''vallahi turanı kuracağız'' diyen figürler olduğu için doğal olarak ülkücü yapılanma olarak adlandırılması gereken örgüttür.

  fetullah'tan, çakıcı'ya kadar sayılan isimlerin hepsi komünizmle mücadele derneklerinin faaliyet sahasından gelen kişiler olduğu için bunları troçkist olarak adlandırmak mümkün değil sayın ülkücü arkadaşlarım.

  atilla peker'in itiraflarında yer alanlar bile genel tabloyu görmek için yeterli. önüne geleni şucu bucu terörist diye yaftalayıp katleden adamlar ''vallahi de billahi de turanı kuracağız'' derse, bunları stalinist diye mi adlandırmamız gerekiyor? anlamadım.