şükela:  tümü | bugün soru sor
 • güzel muğlamızın gökova körfezinde akyaka'nın biraz ilerisinde bulunan plajı. burası da çoğu sahiller gibi birilerine verilmiş ve içeri giren herkesten 15 tl tahsil edilmekte şezlong ücreti olarak. küçük çakıllı bir sahile sahip. aile için uygun. dağdan gelen buz gibi su ile deniz suyunun buluştuğu bir yer olduğu için bazı kısımları soğuk ve girmesi zevkli. otopark olmadığı için yol kenarlarında bir yerlere araç park edilebiliyor. bir de birilerine kiralanmamış yeri var; evden getirilen hasır, kilim. vb serilerek de denizin tadı çıkarılabilir.
 • aklımda rantlaşmadan önceki haliyle kalmasını istediğim, her geçen gün doğallığını kaybeden, çakıllı sahiline mermer tozu ve kırıkları dökülen, etrafı teller ile çevrilerek 15 tl giriş ücreti alınmaya başlanan cennetten bir köşe.
  yazık etmişler.
 • bence akyaka'ya hiç mi hiç yakışmayan işletme. girerken size bir kart verip 20 liranızı alıyorlar ve istediğiniz her şeyde kullanabileceğinizi söylüyorlar. isterseniz şezlong kiralayın, dilerseniz bir bira alın... her neyse havlumu almayı unutmuşum haliyle şezlong kullanmak istemedim. bu sefer "kişi sayısında şezlong almak zorundasınız." dedi uzatmadım biraz da haklı gibi geldiler aslında verdim kartı ama niçin girerken yalan yanlış konuşuyorsunuz?

  daha ilk dakikadan sinir olmuştum zaten bir de üstüne biraz denize girip güneşlendikten sonra arkada armut koltuklar vardı oraya geçtik ve bir dondurma aldık. çalışan yanımıza gelip "efendim bu armutlar da ücretli. eğer ücret ödemek istemiyorsanız şezlongtaki eşyalarınızı yanınıza alın." demesin mi? boş boş baktım yüzüne. gideceğim tekrar şezlonga almıyorum eşyaları dondurmayı yiyip kalkacağız zaten dedim. oldu 2!

  bu sefer yemek yemek için azmak diyorlar orada da anladığım kadarıyla şelale var falan o kısma gittik. üç ayrı garsona üç kere aynı siparişi verdik. artık yemeğin geliş süresini siz düşünün. bu da oldu 3!

  bir daha gitmemek için kendime söz verip diğer günü mis gibi filika otelde geçirdik.

  sakin bir gecede çok güzel. ışıklandırma olduğu için denizdeki balıkları seyredebiliyorsunuz yukarıda yıldızlar... ancak denize girmek için bence tercih edilmemeli.
 • denedik girdik, bombok bir mekan. gitmeyin sakin. pisman olursunuz. mafyatik, yamyam gibi calisanlari, para avcisi fakat hizmeti kalitesiz bir isletme. musteri kitleside cogunlukla parali barzolardan olusmakta.
 • fiyat performans olarak oldukça başarılı bir mekan, garsonları ilgili ve naif. bu mekana bok atanı allah taş eder. doğal güzellik olarak allah gayet bonkör davranmış.
 • suyu çok temizdir. yalnız daracık bir plajdır. taşlıdır ve hemen derinlerinleşir. turunç'u, inlice'yi beğenmiyorsanız; burayı da beğenmemeniz olası.