• https://www.google.com.tr/…#imgrc=fd2q1odqsnhawm%3a
    mekan ne kadar basık olsa da calısanlarıyla ve muzıklerıyle cok keyıflı. mekana ilk gittiğimde incelerken ilk bakısta gordugum, arkadaslarımın gormedıgı, soyledıkten sonra aaaa evet cin yazıyor dedıklerı ayrıca menulerınde de kullanılan cok guzel bisiklet resmi var. yukarıdaki link biraz uzunca ama ordan da gorulebılır.
    itiraf ediyorum: ozur dıliyorum, bu yuzden menulerını carptım:) artık menudeki resim, iki yıldan beri dekorasyon olarak kullandıgım ve ayrıca arkadaslarımı sıyah gorıl testı gbı tabı tuttugum test resmimdir:).
  • bu akşam remzi emek dinlemek için gideceğim mükemmel mekan. alsancağın gerçek müzik dinlemek için en iyi adresi.
  • insanları salak yerine koyan mekan. kokteyl menüsünden mojito söyledim, doğanay limon suyuyla leş gibi bir içecek hazırlayıp utanmadan getirmişler. kokteyl yapmayı bilmiyorsanız koymayın menüye, bir de 30 lira yazmışlar. yeme içme standartları düşük, canlı müzik için özellikle ses sisteminde kalite aramayan insanlar için kabul edilebilir.
  • artıları: konsept güzel, canlı müzik yapan gruplar iyi
    eksileri: bir barda görebileceğiniz en kötü ışıklandırma
  • kokteyl yapmayı bilmeyen mekan. müzik ve kitle açısından ise cillop.
  • geç keşfettiğim eşsiz mekan... yeri ayrıdır hep öyle kalacaktır.
  • arada gidilip polu polu dinlenesi mekan. hoş ambiyans, düzgün bir kitle fakat kalabalık zamanında dar hissettiriyor. alternatif gruplara da kucak açıyorlar gördüğüm kadarıyla.
  • mekanın üçte ikisinden sahne görünmüyor. gelen gruplar güzel. sandalyeler ve bar tabureleri rahatsız ettiriyor. ortamın kalabalık görünmesi için on kişi yeterli fakat yine de seviyoruz.
  • geliyorsunuz, "aman eğleniyoruz" edası ile elinizde bir sigara bir bira karşı kaldırıma geçiyorsunuz. kaldırımı cinatı cafe barın uzantısı gibi görüp işgal ediyorsunuz. sonra elinizdeki bira şişesini kalabalığınızın verdiği ortadoğu'ya özgü vandallık ile ya orada siz kırıyorsunuz yada kenarıya bırakarak doğal seleksiyon ile kırılmaya bırakıyorsunuz. sonra aynı kalabalık yine aynı "aman eğleniyoruz" edası ile gece ikide böğüre böğüre evlerinize dağılıyorsunuz. iyi varsın cinatı.
    dipnot: işletme sahibi arkadaşlar da mekana gündüz gelen iş ortakları/dostlarının araçlarını aynı kaldırımı işgal etmek üzere bırakmalarını umursaması ise işin ayrı eğlencesi.
  • ahmet abinin sahibi, benim ise müdavimi olduğum şahane mekan.
hesabın var mı? giriş yap