• insana en güzel duyguları ve anları yaşatan bu organların estetik olmaması ve çirkin olması durumudur. malum, insanlar güzel görünen yanlarını sürekli sergilemek ve diğer insanların gözüne sokma meraklısıdır. eğer pipi ve kuku birer sanat eseri derecesinde estetik olsaydı, ne olurdu insanlığın hali bilinmez...
  • oscar wilde demiş ki;
    "üreme organları o kadar çirkin ki, allahtan birbirimizin yüzüne bakıyoruz, yoksa insanlık devam edemezdi"
    falan işte öyle birşey demiş.
  • yanılsayan bir tespit olabilir.

güzellik kavramını aklımız erdiği günden beri kah gizlice annemizin rujunu sürerek, kah babamızın en kıyak kravatını takıp okula giderek içselleştirdiğimizden yani toplumsal cinsiyete göre şekil aldığımızdan mütevellit, güzellik kavramı da o modelin bir çıktısı oluvermiştir.
    belki vücudunda en güzel, en cillop yerin vajinan ya da penisindir. olamaz mı? olabilir.
  • göreceli genellemelerden bir tanesi daha.

ama şu var, herkes böyle düşünseydi şöyle web siteleri açılmazdı

http://www.ratemycock.com/
  • sadece erkek cinsel organı için geçerlidir diye düşünüyorum çünkü vücüdün dışında bulunmaktadır, öyle takma gibi duran kıllı taşaklı bir şey işte, afedersin yarak gibi dicem ama özünde de yarak zaten. oysa kadın cinsel organı öyle mi ya? bir bütündür vücutla, sarkan yok, artan yok. yada ben görmedim henüz sarkan artan, allah da görmeyi nasib eylemeye zaten.
  • hani kirli olur, kıllı olur, hastalıklı olur filan beğenmeyenler olur. ama normal şartlarda beğenmemezlik edecek biri varsa ona sormak lazım "sen ne arıyon?" diye.

testislerin sarkık olması kadar kadın cinsel organlarında da sarkık olanlar var ve mayo, bikini, hatta tayt giymek isteyip de belli olduğu için kendilerini plastik cerrahlara teslim ediyorlar.

memeleri de erektil olduğu için cinsel organdan sayarsak, en çok bu organlarda çirkin yakıştırmamız mantıklı olur gibi, eğer çirkinse tabi.
  • super olay. dusun ki adam maymundan evrildigi anda yaprakla kapatmis, begenmemis belli ki.
hesabın var mı? giriş yap