• prag'daki motosiklet fuarında tespit edilmiş şu kadındır. böylelerini gördükçe insan olmaya ilişkin bir utanç hissi kaplıyor bedenimi...
  • anne vyalitsyna
    kalbi olanlar bakmasın.

sevgili sözlükçüler. yukarıdaki linkte meşhur korkunçlu karı vardı (bkz: anne.jpg)
    bir kaç saattir asdfasd zaa diyenlerin ve küfreden herkesin elleri dert görmesin.
    bu gibi geleneklerimizi her şeye rağmen muhafaza etmeliyiz.

şimdi gerçekten anne vyalitsyna'ya bakabilirsiniz.
    hepimize geçmiş olsun.

bir günden az bir sürede -60 karma sağladığınız için, ayrıca teşekkürler.
    :)
  • -abi rusların hemen hepsi böyle. şu ara bir tane de türkiye'den tanıyorum. böööle anadolu-asya çizgisinde yaşıyor.
  • geçtiğimiz yaz tatilde alanyada görmüştüm sanırım almandı. türkleri geçtim almanlar, ruslar bile bakıyordu hatuna.
  • göz mü çıplak kadın mı?
    bir an elim ayağım boşandı, yapmayın böyle.
  • maçkada görmüştüm.
    ya beni sev ya istanbul'u terk et dedim. gitti galiba.
  • seneler önce (2007-2008 civarı) üniversiteye giderken birkaç kez kadıköy eminönü vapurunda gördüğüm dünyalar tatlısı kız. bir tarafına açık renk atılmış kısa, küt saçları ve inanılmaz güzel yüzüyle beni kendine hayran bırakmıştı. birkaç kez karşılaştık daha sonra vapurda ve tramvayda, çok istesem de konuşmaya cesaret edememiştim. son gördüğümde 2009 yılı mart ayıydı, vapurdan indiğini gördüm arkadaşıyla. kadıköy meydandaki konservatuvara girdiler, ama meydanda giderken bana dönüp bakışını asla unutamayacağım. ondan hoşlandığımı anlamıştı, zira gözlerimi alamıyordum ancak yanına gitme cesaretini de sergileyememiştim. o günden sonra anladım ki en büyük pişmanlıklar yapmadığımız şeylerden doğuyor.
hesabın var mı? giriş yap