• şanssız kadın vs şanslı kadın
    kimse bana beden olumlama ya da çirkin kadin yoktur vs gibi onermelerle gelmesin çünkü bu dunyada cirkin kadinlar vardir guzel kadinlar da vardir ve bunlar arasinda dağlar kadar fark vardir her açıdan maalesef. bu da tamamen şans çünkü sizin elinizde olan bir sey değil çirkinlik. bu acigi bakımlı olarak ve guzel giyinerek kapatabilirsiniz bayaaa ise yariyor
  • ben bu karşılaştırmaya en güçlü kozumla giriyorum. yani; çirkin ama havasından geçilmeyen, çirkin kadın başarısı göstermiş güzel kadın yalayıcısı ve birer ayaklı vibratör olan finolaşmış erkeklerin son umudu olarak gördüğü, lakin bu insanımsılara gelişine voleyi çakıp 90'a takan sebebi hayatım olan çirkin kadınla.

güzel kadını havaya atıp, düşmeden 5 kere sikertebilme yetisine sahip bu kadının açık ara önde olduğu ve takdire sayan bir karşılaşma. seviyorum seni.
  • çirkin kadınlar erkeklerle arkadaş olmaya daha meraklı oluyorlar. hayatları boyunca gördükleri az ilginin açığını arkadaş ayağına erkeklerin peşinde koşarak kapatmaya çalışıyorlar. ortama bir erkek girsin hemen kız arkadaşlarını satarlar. güzel kadının böyle bir çabaya ihtiyacı yoktur. erkekler üzerinde mıknatıs etkisi yaratır zaten, erkeklerle arkadaş olmak o kadar da önemli değildir. çirkin kızlar dışınız gibi içiniz de çirkin, sevmiyorum sizi.
  • guzel kadınlar, çirkin kadınların daha şanslı olduğunu düşünürler belki kibirli olmamalarindandir.
  • bu karşılaştırmada ikisi de aslında kaybedendir.
    güzel kadına erkekler sadece güzel oldukları için yaklaşır. altta yatan karakteri merak etmez, buna gerek bile duymaz. karaktere gelmez tipe gelir. o yüzden güzel kadın aslında olduğu kişi için, karakteri için sevilmemektedir.
    çirkin kadına da adamlar çirkin olduğu için hiç yanaşmaz, tanımaya çalışmaz, altta yatan güzel bir karakter olup olmadığını merak bile etmez.
    bu nedenle güzel kadın da çirkin kadın da aslında hiçbir zaman gerçekten sevilmeyecektir.
hesabın var mı? giriş yap