şükela:  tümü | bugün soru sor
 • senaryo: fevri bi lezbiyen karakter yazdık, kim oynasın?
  casting: clea duvall.
  s: fevri kadın dedektif, kim oynasın?
  c: clea duvall.
  s: fevri mürebbiye, kim oynasın?
  c: clea duvall.
  s: fevri girl interrupted, kim oynasın?
  c: clea duvall.
  s: fevri çilli, kim?
  clea duvall: lan!
 • carnivale dizisinde sofie adında tarotçu kızımızı canlandıran çok yetenekli aktris.
 • tatlı bir hatundur.....bazı hatunlar vardır;; çarpıcı bir güzellikleri yoktur ama biz erkekler aptal bir sırıtmayla,,beyinde türlü düşler kurarak izleriz.....yani cinsel bir fantaziden çok sevgiyle bakarız böyle tiplere*....meg ryan da bu sınıfa girer.....bir gülüşlerine bize gülüyormuş gibi karşılık veririz....sonra surattaki bu salaklığı kimse farkına varmadan düzeltiriz....yani müthiş güzelleri tercih etmektense bu hatunları alıp evleniriz....hayallerde tabi.....ne biliyim sempatiklik,,şirinlik daha bir prim yapıyor bence.....
 • yani şimdi bu kızda bi garip güzellik var arkadaş..bazıları güzellik değil çekicilik diyebilir..bazıları çekicilik değil çillilik diyebilir..ne derseniz deyin ama bu kızda bir şey var.
 • tarifsiz çekiciliği olan, nevi şahsına münhasır ve asla akıldan çıkmayacak bir hatundur.

  ne mutlu bana ki, kendisini ilk defa izlediğim (2001 civarı, yapım yılı 1997) buffy the vampire slayer'daki tek bölümlük rolüyle (görünmez kız) tanıdım. (bkz: out of mind, out of sight) akabinde girl interrupted'da bir daha sevdim. sonra hangi filmde, hangi dizide görsem o yapıma kalite ve derinlik katan bir oyuncu oldu. zaten benim için bir yapımda clea duvall varsa, başrolde clea duvall oynuyordur. o kadar da hayranım işte...
 • carnivale izlerken aşık oldum abi ben bu kadına. fotolarına bakıp ebleh ebleh gülüyorum. acayip tatlı geliyor neden bilmiyorum. çilleri dudakları saçları, çok güzel amk ya.

  hain köfte hbo diziyi bitirmeseydi de dört sezon daha izleseydik keşke. tam da ön plana çıktığı yerde bitti zaten dizi de.
 • michael c. hall ile abi kardeş, abla kardeş rollerini çok rahat oynayabileceğini düşündüğüm anlamlı bir yüze sahip oyuncu.
 • carnivale deki geçici üzelliğini beşle çarpıp heroes la sıkı dönüş yapan canımın içi; meşrep hedefimin 12`si..

  ola ki bir gün, bir kız bana sulanır*; şansını, bu tatlı şeye olan benzerliği ölçüsünde kendi ölçsün; öyle gelsin, beni boşa uğraştırmasın!
 • 21 grams daki oyunculuğunu, rolü küçük de olsa, gayet başarılı bulduğum aktris. ölüm haberinin alındığı sahnede performansı gerçekten etkileyicidir. takip etmeye devam ediyoruz.
 • “güzel değil ama çekici” ekolünün en başarılı temsilcilerinden. asi roller kendisine çok yakışır, özellikle pek çok filminde görülmesi olası olan şahsına münhasır sigara tutuşu ve ağır makyajlı sevecen suratı akıllarda kalıcıdır.
  (bkz: milla jovovich)