• pepsi max kadar iyi değildir.
  • madem hiçbir farkı yok tat olarak, ki öyle olduğunu iddia ediyorlar, ne demeye şekerlisini de üretmeye devam edip insanların sağlığıyla oynuyorlar.

insanları aptal yerine koyan firmanın işe yaramaz ürünü.
  • tamam şeker yokda tatlandırıcıyı basmışlar içine. içtikten biraz sonra boğaza yapışan kötü bir karışımı var.
  • coca cola light ile ne farkı olduğunu bilen varsa yeşillendirsin lütfen.
    light'ta kalorisiz yazıyor ama içindekiler kısmında kalori ve şeker dahil her şey aynı.

edit: öğrendiğim kadarıyla pazarlama stratejisi ile alakalı bir olay. tatlarında da farklılık var.
  • iğrenç bir şey, içtikten saatler sonra bile ağzınızda rahatsız edici bir tatlılık bırakıyor. gazı zaten çok az, gazı kaçık aşırı şekerli su gibi bir şey. su ve aşırı tatlandırıcı, gram aroma lezzet yok.

bunu içenin kendisine saygısı yoktur, midesizdir nazarımda.

aspartam yok denmiş evet yok ama sukraloz ve asesülfam var, aynı bokun laciverti yani.
  • içinde aspartam yoktur. aspartam arayan pepsi max içsin.

şu an alanının 1 numarası olan içecektir.
  • içkimiz kumarımız yok. bi zeromuz var. napppakkk kilo mu alalım.

akademisyen hocalarımızdan birisiyle diyalogumuz.

- hocam içebileceğimiz sağlıklı hiç bir şey yok. bak yemeği aldık. ayran içsek uyku yapacak. ne yapacağız .

- su iç.

- saygılar hocam.
  • eskiden bir bardak çaya beş şeker atardım, hem de açık içerdim, derlerdi ki bu içtiğin çay değil.

evet, nasıl o çay değildiyse , bu zımbırtı da cola değil, övüp durmayı bırakın. "evet çok farklı biliyorum ama sağlığım için katlanıyorum" deyiverin saygı duyalım bari.
  • kolayı bırakmamı sağlamış içecek. eskiden light’ı da zero’yu da günde 1.5 litre içerdim. bunu içtikten sonra koladan soğudum. 4 ay olacak neredeyse zerre canım çekmiyor.

coca-cola’nın türk insanının sağlığını düşünerek çıkardığı içecektir.
  • coca cola zero'dan ne farkı var merak ettirendir.
hesabın var mı? giriş yap