• mümkün mü?
  • kendimin yaptigi eylemdir. gayet mumkundur.
  • fotoğraf paylaşmak için gezen tip beyanı.
    instagram kullanmayan birisi için gayet normal olan durum.
  • aranızda hala instagram kullanan hayvanlar var.
  • iki ayda bir post, iki haftada bir story gibi bende. başlıktaki tip benim. insanlar sadece gördüklerine ithafen "olm yerinde durmuyosun" diyorlar. yakın olmadığım, sadece paylaşımdan hayatımı takip eden tipler bunlar. sadece paylaşacak kadar güzel veya önemli şeyleri paylaşırsan da yeterli aslında örnekteki gibi ama insanlar anlamıyor.
  • burada "benim bu" diyerek çok gezdiğini ispatlama çabasına giren tiptir. çok gezip instagrama fotoğraf atan tipten farkı yoktur bu kişilerin.
  • (bkz: ben)

gezdiğim yerlerin tanıtımını yapma amacıyla gezmiyorum ve gezerken zırt pırt fotograf çekmek için durup yaşadığım anın içine etmeyi sevmiyorum.
  • benimdir. ayriyeten, yaşadığım yere rağmen “100 dolara market alışverişi”, her ay düzenli makyaj alışverişime rağmen “bckd ile makyaj denemeleri” ve son olarak bir cok yabancı ile muhatap olmama rağmen “yabancılara türkleri sorduk bir tanesi dünyaya bedel dediler “ soslu youtube videoları da yüklemiyorum.
  • 2-3 ayda bir resim atarım oda takipcilerim yaşadığımı bilsin . sevmiyorum her anımı başkalarıyla paylaşmayı
  • başkaları için değil, kendisi için geziyordur.
hesabın var mı? giriş yap