• film piç etme check list:

- john wick ama bu sefer köpek yok. köpek ölünce izleyici kızıyor.
    - israfil zenci bir saksafoncu. emekli olmuş. azrail basçı. bir gün eski ekibi toplayalım diyorlar ve kıyamet kopuyor.
    - constantin artık siyah giymiyor. mor renkli pezevenek kostümü ile dolaşıyor.
    - constantin'in lezbiyen kız kardeşi var.
    - tanrı hint aksanı ile konuşuyor.
    - arada sırada karakterler zamanı durdurup kameraya dönüp olan biten ile ilgili açıklama yapıyor

tanım: en az üç tane piç etme unsuru barındırabilecek film.
  • resmen duyurulan keanu reeves filmi.

kaymak
  • sonunda amk.
  • harika bir haber diyerek suserlerin paylaştığı linke baktım ve maalesef, master of mystery jj abrahms yavşağı bu projenin de içine sıçmak üzere baş köşede.
  • matrix gibi sıçıp batıracaklarsa gerek olmayan film. hala ara ara açar izlerim ilk filmi. genede sevindirici haber.
    edit:efsane soundtrack bir daha dinleyelim bu vesileyle.
  • john wick setinden yaka paça cebren matrix 4'e aktarmayla geçirilen keanu reeves'i yakalayan, çıkışına stüdyo kurup diğer filmin devamını çekiyor, bu algoritmaya bakılırsa speed ii nin gelmesi an meselesi.

edit: rejiden uyarıyorlar arkadaşlar, speed ii zaten gelmiş ama yanlış set çıkışına karakol kurulduğu için keanu'yu kolundan tutup sete getirememişler, bir başka oyuncuyu almışlar.
  • en sevdiğim filmler listesinde, ilk filmini zevkle söylediğim, ancak “o hangi film la” yada “aa daha önce hiç duymamıştım aşkım” cevabı sebebiyle kendimi çok pis yalnız hissettiğim serinin ikinci filmidir.

o kaybetmişlik, boşa çaba sonucunda vazgeçme hüznünü, arka tarafında din atmosferiyle kafamdan aşağıya dökerek beni karartmasını beklediğim film.
  • kesinlikle zenci meleğin ve beyaz şeytanın olacağı film.

at fava bekle.
  • ilk filmin yönetmeni ve keanu reeves ile gelmekte olandır.
  • düşüncesi bile heyecanlandandırdı.

rachel weisz ve keanu reeves olmazsa olmaz ama ona göre bi ayar çekin.
hesabın var mı? giriş yap