*

• üst edit: yeni iptal olan wuhan seferini de buradan görebilirsiniz. bir iki gün öncesine kadar bilet satıyorlardı.

thy 5 ülke hariç seferleri durduruyor. bunlardan biri de etiyopya. haberi burada.

siz etiyopya'ya gelin. etiyopya havayolları ile virüsün gözüne gözüne uçuyoruz.

önce covid-19 hasta sayısında ilk 10 ülke:

1. çin
    2. italya
    3. ispanya
    4. abd
    5. almanya
    6. iran
    7. fransa
    8. güney kore
    9. isviçre
    10. birleşik krallık

etiyopya havayolları ile biri hariç hepsine uçabilirsiniz.

1. çin
    çin'in güzide şehri wuhan'ın komşusu çangşa'ya gitmek mi istiyorsunuz? wuhan seferleri bu hafta yolcu az olduğu için yapılamadı sanırım. pekin aktarmalı uçuşta pekin turu da atabilirsiniz. sizi şöyle alalım.

2. italya
    şaka değil. roma'nın güzelliklerinden siz de nasibinizi alabilirsiniz. buyrun hemen yarın roma. kalkıyor efenim, durduramıyoruz. buradan bakabilirsiniz.

3. ispanya
    londra aktarmalı bacelona'ya ne dersiniz? bir taşla iki kuş. buradan bakabilirsiniz.

4. abd
    direkt abd'nin incisi washington diyorum ve susuyorum. hadi buyrun, kalkıyor.

5. almanya
    berlin yazdım ama gönlüm frankfurt'tan yanaydı. ben de sizler için frakfurt aktarmalı berlin ayarladım. iyisiniz iyi. buyrun.

6. iran
    corona virüsünden dolayı daha önce hiç uçmadığı iran'a yine uçmayarak muhteşem tedbirlerine devam ediyor.

7. fransa
    eyfel yapar mıyız, yapmaz mıyız beee. hadi buyrun.

8. güney kore
    kore gazilerimizi unutmadılar. etiyopya da kore savaşına girdiği için kore tam gaz. buyrun.

9. isviçre
    roma aktarmalı cenevre ile double kill mi almak istersiniz, yoksa frankfurt aktarmalı zürih ile ortaya karışık mı. buyrun cenevre, buyrun zürih.

10. birleşik krallık
    brexit sonrası corenter ya da corexit. tarafını seç, direkt uç. nası tak diye oradayım? saniyede.

etiyopya havayolları kalp ben. canıms.
hesabın var mı? giriş yap