• crash bandicoot adlı ps* oyununun 5. oyunu.. böyle arabalar fln yarışırsın, bombalar fln zevkliydi zamanında..

bu bahsettiğim sadece cart arabalarından oluşan oyunun adı crash team racing imiş. *
  • tam bir party oyunu. çok uzun yıllar geçmesine rağmen kendini oynatıyor hala ki geçen oturduk 2 gün boyunca oynadık. yeri gelir kahkaha atarsın, yeri gelir "lan bana niye yolluyorsun topları ala ala" denir, arabalı bölümde "canım sen onlara çarp hep böyle, rahatsızlık ver ben birinciliğe oynayayım" denilerek çok absürd kooperatif oyunlar çıkarılır. efenim, oynayın, oynatın diyorum.
  • keşke aplikasyon haline gelse dediğim oyunlardan kendisi. keşke bütün crash bandicoot oyunları aplikasyon haline gelse.
  • müziklerinden tut grafik kalitesine kadar crash serisinin kült olmuş versiyonudur.***
  • ah ulan ah tum rozetleri madalyalari kupalari topladigim sadece bir tane white relic alamadigim sirf o yuzden %198 olarak tamamlayabildigim bir turlu %200 yapamadigim efsane cocuklugumun oyunu.
  • online multiplayer olarak çıkması gerek oyun. sony share play mi ne öyle bir zımbırtı çıkarmıştı, tam buna uygun.
  • team racingin ps4e yeniden uyarlanmasından sonra, bir umut beklenendir.
  • ps1'de arkadaşlarla oynadığımız zaman aldığım hazzı anlatamam.
    şurda izlerken eski günleri hatırladım, gülümsemekten ağzım yoruldu.

özellikle üstünde tepindikleri yavru ayılara çok üzülürdüm.hadi crash neyse koskaca canavarlar yavru ayıların üstünde tepinirdi.
  • tekrar yapımı bir an önce gelmeli. çok sevdik ,çok özledik...
  • tek başına değil de arkadaş grubuyla oynamalık oyun. crash serisindeki karakterlerle oynanan oyun, içinde küçük küçük birçok farklı oyun barındırır. remaster'ı gelse yok satar.
hesabın var mı? giriş yap