• gidişiyle trabzonspor'u dul bırakan futbolcu. yolun açık olsun hamsi tava ustası.
  • o antreman çimleri beşiktaş'ta olduğu sürece, beşiktaş'ta her türlü ihtiyaç duyulacak futbolcu. bonservissiz de mis gibi.
  • gidişiyle trabzonspor'u sevindiren futbolcu. adam taç kullansa gol oluyordu amk.
  • yıllardır süre gelen iddiamı kanıtlamak için bana fırsat vermiş topçu. bana 1 ay kondisyon yükleyin bu baroni kadar çıkar oynarım diye ortalarda geziyodum. şu an ''aziz başkanım beni al'' diyorum.

saha içerisinde gerek hücumda gerek savunmada neredeyse hiç sorumluluk almadan adam kaç sezon top oynadı. trabzonspor'a attığı bi golün ekmeğini bir yıl yedi nerdeyse.

sonuç: hiç bir takımın ihtiyacı olmadığı ve olmayacağı bir kaç oyuncudan biridir türkiye liginde.
  • karakter olarak bidon - badi - müzmin sakat üçlüsünden çok daha üstün olan ve takıma zaman zaman çok katkısı olmuş olan oyuncu. özellikle alex ve santos ile birlikte oynadığı sezonları çok başarılı buluyorum. ama o kadar sevmeme karşın, geçtiğimiz sezonki isteksizliğine ben de zaman zaman isyan ettim. takımda devamlı yer bulur ve biraz da sırtı okşanıp morali yükseltilirse gideceği takımda faydalı olacaktır. aklım brezilya'ya eski takımına dönmesini isterken gönlüm beşiktaş'a gidip başarılı olmasını ister.
  • beşiktaş'a gelsin, bağrımıza basalım. fenerbahçe'li kankamla 3 yıldır pazarlık yapıyorum holosko ve bir miktar para verelim diye, illa fernandes dediği için anlaşamıyorduk. şimdi bekliyorum beşiktaş'a. hoşgelir.
  • beşiktaş'a faydalı olabilecek bir topçu ama maaşı maksimum olcay şahan seviyesinde ve çoğunluğu maç başı olmalı.
  • benfica maçında kaçırdığı penaltı ile finale çıkamadık, süper final son maçında kornerden gelen topu ıskalayarak yarım puan farkla şampiyonuğu kaçırdık. sana bir türlü ısınamamıştım baroni

hamsi seviyordun o ayrı.
  • (bkz: oh be amına koyum)
    (bkz: şu an ağlıyorum ve entry giriyorum biliyor musun)

verdiğin hizmete bir, sana iki koyayım. bi daha klübün kapısından yolun geçmesin.
  • beşiktaş'a gelmeyecek olan futbolcudur. fikret orman'ın bir kez daha bu riski alacağını düşünmüyorum.
hesabın var mı? giriş yap