• keşfettiğim günden beri bir yandan saçma bulduğum bir yandan da dinlemeden duramadığım müzik grubu. dinlerken iç sesim benimle aşırı dürüst bir şekilde konuşuyormuş gibi hissediyorum.
  • ingiltere menşeili olduğuna hiç ama hiç şaşırmadığım existential crisis'i coşkulayarak şarkılarını dile getiren bir soliste sahip harika band.galiba en garip özellikleri ritimlerinin cheesy olmasına rağmen sözlerinin gerçekten sizi derinden vurması, sözleri ezberlemenize rağmen yine de solist söyleyince tekrardan vurabiliyor ilginç şekilde.ilk dinlediğimde twenty one pilots'un car radio şarkısına benzerliğinden dolayı da şaşırmıştım açıkçası, oldukça benzerliği var iki şarkının da.sonuç olarak, britanyanın dokunduğu herkesi her şeyi bir şekilde sanatsal olarak etkilediğinin kanıtı olarak görülebilecek gruplardan herhangi birisi.
  • dağılmış boktan grup, çok seviyoruz
  • ''song for a guilty sadist'' ile listeme girmiş gruptur. üzgünken daha da üzen bir şarkı daha
  • özenli şarkı sözünün mikroskopla arandığı dönemde 'i am in great pain, please help me' gibi bir şarkı yapmıştır.

ctrl+c-ctrl+v yapacak olursak:

floundering attempts at making some sort of sense
    striving for significance - ın a universe that will not give a shit
    the myth of sisyphus
    authenticity is important, but ı'm not sure who ı am anymore
    ı'm at the point now where ı'm also doubting who ı was before
    the arbitrary nature of thought leaves me alone and paranoid
    synonyms for a void
    nobody belongs, time brings invalidation.
    find selfish solace in mutual trepidation
    the absurd condition of human existence - a struggle to embrace
    ı do not get the point that ı am supposed to miss
    the passive submission or preferred resistance - just give me breathing space
    the meaning ı used to find - overanalyzed, displaced.
    dispense your goals and actions into something trivial
    pick apart pointless projects, my brain sings with vitriol
    ı don't reflect, ı destroy with thinking
    the examined life is not worth living
    look at my sad life in detail and you'll see it is a comedy
    sometimes ı wish ı was a goat

böyle relatable bir tabloyla karşılaşılır.
  • şarkı söylemezken dünyanın en mütevazı, tatlı ve komik insanıdır. i am shit i am shit nah nah mah nah fucking dick.
  • ingiltere çıkışlı, ismiyle müsemma müzik grubu. şarkıları lo-fi müzik üstüne minimal melodiyle okunan; yetersizlik, bıkkınlık, kendini aşağılama üzerine şiirlerden ibaret. şu sözler şarkılarının bir kısmını özetliyor:

"i don't deserve to say i'm sad, i don't know what sadness is
    i'm nothing more than complaints from a dumb spoilt kid"
  • çoğu parçalarında, sözlere bakmanız durumunda sizi derin bir karanlığa çekecek, dinlenilesi hededir.

hededir diyorum, çünkü üstteki entryi görene kadar ben crywank'in tek bir kişi olduğunu düşünüyordum. cehalet işte, çok zor azizim...

yeni başlanılacaksa; (bkz: leech boy), (bkz: memento mori) ve (bkz: if i were you'd be throwing up) birbirinden güzel parçalardır. dinleyip ne kadar değersiz, anlamsız ve küçük olduğunuzu düşünebilirsiniz.
  • memento mori şarkıları aşırı güzel.
hesabın var mı? giriş yap