6825 entry daha
  • bir beyine sahip olan tek karakteri aliço olan türk dizisi.
  • aslında merak etmiyeceğini bilsen izlenmeyecek dizi
  • sonraki bölüm sneak peek’i koca bölümden daha güzel olan dizidir. bakın ne zaman ki vartolu yamaç düşman olmayı bıraktı, dizinin heyecanı kaçtı. ve ne zaman ki birlikte sahneleri azaldı, işte o zaman bütün tadı tuzu kaçtı. bu iki oyuncunun -bunu ilk kez iki erkek oyuncu için söylüyorum- inanılmaz bir ekran kimyaları var, karşılıklı oynadıkları sahneler direkt reyting arttırıyor. ama tabi erkan bey fırsat bulup da kadronun geri kalanıyla aynı anda sete gelemediği için ona özel hikayeler oluşturuluyor.
    hayır hep söylüyorum, tiyatro yapacaksa bir oyuncu tabii ki öncelikle onu yapsın ama diziyi hobi olarak yapmasın. sayın erkan kolçak köstendil, bana kalırsa ya oyna ya çık. vartolu seyircisi de kurtulsun bu ızdıraptan (diziden), haksız mıyım?
  • çok saçma bence
  • instagramdan highlights olarak takip ediyorum kara kuzuların gelişinden bu yana. yeni sezonda vartolu karakterini mapus damlarına koyarak farklı yöne itmişler. ekstradan ekşi fan yorumlarını inceleyince dizinin de içine etmişler belli ki. vartolu karakterini yamaç ve selim ile ortak sahnelere koymadıkça highlights tadı bile olmuyor.
  • adi gibi leş dizi
  • ulan hadi durmadan pusuya düşüp kurtulan bir yamaç var. hem de tek başına ağır silahlı bir ekipten. bari kurtulma aşamasını mantıklı bir şekilde yedirin onu da geçtim bir bahane uydurun bari be dndjjd
  • dizi ilk sezondaki tadı vermiyor. bir hayli bozmaya ve aslında tekrarlara düşmeye başladı. ne yazık ki en kaliteli türk dizilerinin bile ömrü 1 sezon.
  • 3. sezonda hala kendine gelemeyen, toparlanamayan, oyalamalarla zaman öldürmeye çalışan dizi. ben ki fanatiğiyim, 15 dk katlanamıyorum bu sezon. senarist mi moda giremedi, oyuncular mı diğer işlerinden vakit bulamıyor ne oluyor bilmiyorum ama ekipçe sıkılmış gibiler. haklılar 2 buçuk saat dizi çekilmez ama yine de ilk iki sezon gerçeği var. daha kredisi bitmedi, beklemedeyiz.
  • selim ölmeli, cumali çok ponçik duruyor, onu daha bir alfa erkeği yapıp daha psikopat sahneler verilmeli. yamaç gerçeği herkese açıklamalı ve bu açıklamadan sonra şaşkınlık kısa sürmeli yamaç yoğun desteklenmeli. çukur çocuklarının ağzından kan akarcasına sağı solu dağıtmalı. azer de çok ponçikleşti onu daha katil bir yapıya çevirmeliler. biraz farklı dizileri izleyip çok sağlam bir çatışma düzenlenmeli. bu dizide bir kaç karakter ile bir sezon geçmemeli. zaten mafyatik bir yapım olduğu için çok rahat karakter girişi olabilir. mesela kurtalar vadisinde ki iskender,pala,ersoy ulubey tarzı taşşaklı, duruşu belli özel karakter sokularak mahalle sağlam provake edilmeli... öyle timsah celil le, çizgili kenan la olmaz bence. ve bunlar acil yapılmalı.
1862 entry daha
hesabın var mı? giriş yap